Kuidas säästa raha kommunaalkuludelt?

Igal palgapäeval pane kõrvale mingi osa raha.

Kuidas tänapäeval raha säästa kasutades !

. Kaalu ka perepakkettide koostamist, mis sisaldavad vaid ühte kuumakset. Parem laenuta dvd, kutsu sõbrad külla ning ostke kamba peale snäkk - mugavam ja soodsam.Kontserdipiletid osta odavamalt, eelmüügist.Väldi kärarikkaid lõbustusparke, mis neelavad raha ja on ohtlikud. Väldi alkoholi, ela end välja tantsides, mitte joobes olles. Koosta menüü nädalaks ette – see säästab aega, raha ja närve. Aastaga aga nii palju, et võiksid endale koju oma espresso masina soetada. Loe täpsemalt meie kiirlaenude lehelt. Kas märkad, et kulutad palju ebaolulisele. Loe rohkem meie autolaenude lehelt. Ära jäta midagi kirja panemata. Neid maksad täpselt nii palju, kui kulutad.Lülita välja alati soojendusradiaatorid või muud kliima- ja elektriseadmed, kui kodust lahkud. LAENU BLOGI Laenu blogist leiad vajalikke nippe laenamiseks, häid kampaaniaid, kuidas säästa, milliseid laene võtta jne. Eesti finantsinspektsiooni tegevusluba. Laenud erakliendile, kodulaenu sissemaksu ajatamine. Ära jäta tubades tulesid põlema, kui keegi seal ei viibi. Second-hand kauplused pakuvad väga korralikku valikut. Korralda lastele parem lõbus piknik, või matk metsas.Klubis ostetud kokteilid maksavad mitmeid kordi rohkem tavahinnast.

E pood -

. Otsi soodsaid alternatiive! Märgi üles oma igapäevased kulud. Järgnevalt leiad hetke soodsaimad väikelaenud ja kiirlaenud. Loo sellele eraldi varukonto, või kogu raha inimese kätte, keda usaldad. Pidutse mõõdukamalt.Kinos ostetud popkorn ja cola pluss kinopilet. Kuidas säästa raha kommunaalkuludelt. Käi poes täis kõhuga, nii ei kuhja sa toidukorvi üleliigsete toiduainetega.

Ära osta midagi, mis sul niisama kappi jääb, mida ei tarbi ja pead hiljem ära viskama.Selgita välja odavaimad toidupoed. Kui tekib vajadus uute riiete või mõne mööblieseme järele, siis oota allahindlusi.

Kuidas säästa pulmade korraldamiselt raha? - sõ

. Maanteel ja linnas kasuta säästlikku sõiduviisi, see tähendab, ära ületa kiirust ja väldi järske manöövreid ning pidurdusi. Kõik arved maksa korralikult ja tähtaegselt. Osta säästupakke, näiteks mitmekilosed pesupulbrid, seebid, või hommikuhelbed. Väikeste laste riideid uutena ostes võib olla kulukas, kuna lapsed kasvavad kiiresti. Tee parem jalutuskäik, või kasuta ühistransporti, hoiad kokku nii raha, kui aega. Väldi lühikese distantsilisi autosõite ja üleüldse sõida autoga võimalikult vähe. Õhtusöök sõbrannaga, kinopilet, toit, jook, arved, bensiin - kõik, millele raha kulutad. Uuri natuke veebisaitidel, kus inimesed kasutatud, korralikke asju müüvad ja vahetavad, võid väga hea leiu otsa sattuda. Krediidi kulukuse määr on kõige objektiivsem viis hinnata laenu kogukulu – mida suurem on KKM, seda kallim on laen ehk tuleks valida võimalikult madala KKM-ga laen. Vaata järele, kellega kõige enam lobisema kipud, ja mõtle, kas ikka on vajadust. Vali odavaimad operaatorid. Analüüsi, mida saaksid muuta. Nii saad alati hea ülevaate kogu vabast rahast. Kiirlaenud on tagatiseta tarbimislaenud, mis on mõeldud väikesemahuliste ja ootamatute kulutuste katteks.. Unusta selle raha kulutamise võimalus, aastaga koguneb paras summa, ja saad endale näiteks soojamaa reisi lubada. Öökapil on kasutamata kreem ja meigikotis huulepulk. Väldi näiliselt soodsaid oste!Kellele ei meeldiks saada häid asju soodsamalt! Oma riidekapi sisu revideerides võib küllap iga naine tõdeda, et lisaks rõivastele, mida pole ammu kantud, leidub seal neidki, mida pole selga pandud rohkem kui üks-kaks korda. Vastuse saab reeglina koheselt ning raha laekub kiirelt. Planeeri paremini!On suur vahe, kas külastada toidupoodi iga päev või osta nädala varu korraga

Märkused