Alumised plussid — oma laen.ee

Sellega oli asi otsustatud. Hind ja lahendus sobisid ja panime asja töösse. Üks on õnneks leitud.” Sven Sester "Olin ühe tuntud köögimööblit tegeva firmaga juba mitmeid kordi kokku saanud. Nagu déjà vuAlari Kivisaare kirjutisest nende endi koduleheküljelt, tehti koheselt pühapäeval mulle tagasiside. Pildid kenad ja jutud ilusad. Lisaks meestele kohane kiitus ja tunnustust vahetu ning muheda olemise eest!”. Ja siis ilmuvad välja mehed, kes suhtlevad sinuga ka nädalavahetusel. Alumised plussid - oma laen.ee. Paigaldajad olid töö lõpetanud. Pärast pikki otsinguid ja aeganõudvaid läbirääkimisi olid sõelale jäänud kaks köögipakkumist ning ühe neist pidin esmaspäevaks valima. Teate, neid mehi, kes oskavad kenasti melamiini saagida ja furnituuri valida, on Eestis sadu. Saatsin neile ajaviiteks meiliga oma joonised, et las teevad kah hinnapakkumise. Neid firmasid, kelle ilusad jutud ka tõeks osutuvad, tuleb otsida tikutulega. Ja mida ma nägin – Mööblimasina tehtud köök oli lausa suurepärane! Kui paljude asjade puhul kipuvad ootused suuremad kui tulemus, siis seekord oli vastupidi – antud köök näeb päriselus veelgi parem välja kui pildil. Alari Kivisaar "Oli laupäev. Notaritasu ja riigilõivu kalkulaator, smsraha adress. Pakuti välja kohtumine kohe esmaspäevaks ning peale pisiasjade ületäpsustamisi saabus päev hiljem pakkumine. Kolasin pisut netis ringi ja sattusin täiesti juhuslikult Mööblimasina kodukale. Polnud kuulnudki sellisest tegijast. Või kui vastatakse, siis jumal teab kuna. Tore on vaadata asja, mis on hästi tehtud. Mul ei ole tõesti aega iga inimese ja firmaga üks küsimus-vastus nädalas meile põrgatada. Otsus pole andnud põhjust seda kahetseda – köök sai täpselt selline nagu projekt ette nägi. Ta on osalenud mitmel mu koolitusel, lisaks räägiti tuttavate poolt nende kohta häid lugusid ja see kõik tundus olevat hea põhjus päringu tegemiseks.

Ütle veel, et soovitus ei tööta! Asi oli otsustatud. Ja siis see juhtus – meilile vastati KOHE! Laupäeval!! Esmaspäevaks oli minu laual Mööblimasina hinnapakkumine. Nii, ja siis saabus see päev, kus tulin koju. Hea tuttav pakkus välja mingi Mööblimasina nimelise ettevõtte.

Mida kliendid arvavad meilt tellitud köögimööblist

. Mina aga pöördusin oma kliendi Mööblimasin OÜ ja Ergo Laineemi poole. Nädal enne tähtaja saabumist helistati ja öeldi, et mööbel olemas  ja ollakse valmis paigaldama. Milles küsimus – sõidame! Ka edaspidi laabus kõik nii, nagu juhtub ainult ehitaja unenäos – mööbel valmis täpselt lubatud tähtajaks, paigaldama saabuti täpselt lubatud päeval ja lubatud kellaajal. Hind oli selgelt parim ja nende kodulehel olevate klientide tagasiside läbi loetud. Olen veendunud, et nii hea hinna – kvaliteedi suhtega kööki naljalt Eestist ei leia, mehed teevad väga head tööd. Et tal olla olnud hea teenindus, korralik kvaliteet ja mõistlik hind. Väikelaen tagatised, lihtsad kiirlaenud. Mis siis ikka, joonised e-kirjaga teele. Kuigi käsi ei olnud lõplikult löödud, tundus, et asjad liiguvad vaikselt, kuid kindlalt edasi ning miski ei suuda tulevast lepingut väärata. Alumised plussid - oma laen.ee

Märkused