Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule!

Vaatamata tervele välimusele, on Jäära tähtkuju all sündinutel alati nõrk närvisüsteem. Neil on elus vahelduv õnn. Nad on elus väga armukadedad ja olenevalt sellest on nende armuelu intensiivne, kuid suhteid pidada on keerukas. Väiksed laenud, kõige soodsamad laenud. Need ei olegi säilitamiseks mõeldud ja võib kevade ning varasuve jooksul külvata lausa mitu korda – nii kevadel tavapärasel ajal kui ka isegi veel vahetult pärast jaanipäeva. Tellijana saad lugeda ka …. Jälgi ka tuule suunda, et sädemed ei lendaks põlevmaterjalidele või lõkke tegemisega kaasnev suits ei häiriks naabreid. Metsas tohib tuld teha ja grillida vaid selleks ette nähtud kohtades, eelistades võimalusel kattega lõkkekohti, mida leiab näiteks RMK puhkealadelt. Lase poeg omakoetud pükstes ülikoolis käia, noh, eks siis leidu kohe ütlejaid et Saare Peedi varandus ei löö vastu! Ära osta tütardele õhukeseid ja valgeid. Avalikel üritustel lõkete tegemine peab olema kooskõlastatud päästeasutusega. Need, kes otsustavad jaanipühad veeta tubases korterikeskkonnas, tuletame meelde, et rõdu on hoone osa ja rõdul grillida ei tohi, väljaarvatud selleks ettenähtud gaasigrilliga. Puu või söega köetav grillahi tuleb asetada hoonest viie meetri kaugusele. Tuld võib teha tuulevaikuses või nõrga tuulega. Ära lase teda enda südamesse. Sa harjud, armud, hakkad usaldama. Aga tema – võtab kätte ja lahkub sind ette hoiatamata. The post Ära lase teda enda südamesse… appeared first on Elulife. Nii lõkke tegemisel kui grillimisel hoia käepärast esmased kustutusvahendid, nt pangetäis vett või tulekustuti.

jaanipäev « Külauudised

.

Alkoholi mõjul kaob ohutunne ja sellises olukorras minnakse tihti end veekogusse värskendama, ujuma või siis võimeid proovile panema. Teiste inimestega suhtlemine mängib praegu Sinu elus väga olulist rolli. Jaga julgemalt oma mõtteid ning ära häbene seda, et Sinu ideed võiksid olla teatud osas metsikud ja ebatavalised.

Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule! -

. Ära maga maha aasta kõige lätipärasemat püha jaanipäeva, kui lätlased punuvad pärgi, joovad õlut, maitsevad köömnejuustu, laulavad, tantsivad ja vihtlevad saunas kuni koidikuni. Ära lase putukatel suvitamist segada. Herilaste, sääskede, kärbeste ning puukide peletamiseks on olemas tõhusad kodused putukatõrjenipid.

Jäär / kirjeldav horoskoop - VARA-WEB ))

. Veekogudeäärsetel koosviibimistel hoia oma sõpradel ja lähedastel silm peal – ära lase neid purjus peaga vette. Comparez intelligemment et gagnez de l’argent. Jaanipäeva menüü võib olla äärmiselt tervsilik ja maitsev. Vaata, kuidas valmistatakse kahte imelist toitu, mis paneb sinu külalised kukerpalle tegema. Vaata, kuidas valmistatakse kahte imelist toitu, mis paneb sinu külalised kukerpalle tegema. Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule. Kiidetud ja tänatud olgu loomakliinikud, kes toovad rästiku pistest välja väikese tiine Chiki, kes vabastavad parasiitidest mu tütretütre merisead. Õnnistatud olgu mina ise, kes kogu selle Loomise keskel kirjutas uue Loo – “Teekond tviidülikonnani” …. Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule!

Märkused