Best credit OÜ, laen protsendita

BestCredit OÜ positsioneerib ennast kui universaalne finantsettevõte. Laenu väljastamine kuni 20 00, soodsaimad väikelaenud.  Taotle kohe! Investeerimislaen Antud laen on pikaajaline laenutoode, mis on mõeldud ettevõtte põhivarade soetamiseks või parendamiseks – näiteks hoonete ja ruumide ehitamiseks või renoveerimiseks.

BestCredit OÜ - BestCredit

. aastast pakub ettevõte selliseid finantsteenuseid, nagu: väikelaen, käenduslaen, laen kinnisvara tagatisel ja laen auto tagatisel. Laenud juriidilistele isikutele Antud laen on mõeldud juriidilistele isikutele, kellel puudub algkapital või ettevõtte alustamiseks vajalikud käibevahendid. Best credit OÜ, laen protsendita.

BestCredit – Laenusumma kuni 5 000 € -

. Eraisikulist käendust võib anda ka taotleja juhatuse liige või osanik. Pakume laias valikus erinevaid laenutooteid, mis peaksid rahuldama meie klientide kõige erinevamaid vajadusi. Laenutooteid täiustatakse vastavalt turu vajadustele, samas võttes arvesse ka kõikide järelvalveametite nõudeid. Laenu taotlemiseks on vajalik vähemalt üht, soovitatavalt juhatuse liikme/omaniku, erasikulist käendust ja tagatist vallas- või kinnisvara näol. Mõningatel juhtudel küsitakse lisaks ka kinnisvara tagatist.  Taotle kohe! Käibekapitalilaen Antud laen on mõeldud juriidilistele isikutele ajutise käibekapitali puudujäägi või nende suurendamise finantseerimiseks, näiteks toormaterjali, kauba soetamiseks või äritegevusse investeerimiseks. Raha laenud sula rahas, kiirlaenud postkontorisse.

BestCredit OÜ laiendab pidevalt ja täiustab oma teenuste valikut.

Märkused