Laenu võtmine Bestcreditist

BestCredit OÜ on asutatud 2012. aastal ja nad pakuvad erinevaid finantsteenuseid era- ja äriisikutele. Ettevõtte peamiseks eesmärgiks on olla oma klientide jaoks mugava ja usaldusväärne finantspartner. Nad väärtustavad vastutustundliku laenamise põhimõtet, uuenduslikkust ning kvaliteetset teenindust. 

Lisaväärtust loovad nad oma klientidele laenu- ja võlanõustamise teenusega, mida tihtipeale tarbimiskrediidi ja kiirlaenu pakkujate juurest ei saa.  

bestcredit

Mis teenuseid BestCredit pakub? 

BestCredit pakub kolme eri liiki finantsteenuseid – väikelaen, mille taotlemine on sama lihte nagu kiirlaenu puhul, käenduslaen ning kinnisvaralaen. Nimetatud teenused erinevad laenusummade, intresside, tähtaegade, nende kasutamise eesmärkide ning tagatiste poolest. 

Väikelaen sobib kiireloomuliste kulutuste katteks, näiteks ootamatult rikki läinud auto parandamine või mööbli ja kodutehnika ost, mille eest pole võimalik korraga maksta. Eraldi sihtotstarbelise väikelaenuna on BestCrediti valikus ka reisilaen.  

Käenduslaen ning kinnisvaralaen sobivad suuremate ostude finantseerimiseks, näiteks mootortehnika soetamiseks, oma eluaseme remondiks või paranduseks, oma kodu sisustuse uuendamiseks, stardikapitaliks, edaspidisteks investeeringuteks ja muuks individuaalseks otstarbeks. Oma kodu ehitamiseks on valikus kinnisvara tagatisel ehituslaen.  

Millised on BestCrediti laenutingimused? 

Väikelaenu tingimused on BestCreditis teiste krediidiandjatega sarnased. Laenu saad võtta alates 200 € kuni 5000 € ja tagasimaksmise periood on alates 3 kuust kuni 60 kuuni. Reisilaenu puhul on laenatav summa maksimaalselt 3000 €. 

Millised on eeldused BestCreditist laenu saamiseks? 

Väikelaenu saad taotleda BestCreditist ilma tagatiseta, kuid vajalik on, et sul oleks püsiv ja tõendatud sissetulek. Kas saab taotleda laenu ilma konto väljavõtteta? Väikelaenu ja reisilaenu taotluse juures seda kohe vaja ei ole, kuid peab arvestama, et nad võivad seda lisainfona juurde küsida. Näiteks ehituslaenu puhul, mis on ka suurema laenusummaga, on kohe kirjas, et laenu taotlemiseks on vaja pangakonto väljavõtet viimase kuue kuu sissetulekute ja väljaminekute kohta. 

Laenu taotlemiseks on oluline samuti, et sul ei oleks ühtegi võlgnevust. Juhul, kui Krediidiinfo või mõne muu võlgnevuste registri andmetel on sul vähemalt üks täitmata finantskohustus, siis BestCreditist sa kahjuks laenu ei saa. Sarnaselt teiste laenupakkujate nõudmistele, pead sa ka BestCreditist laenu taotlemiseks olema vähemalt 18-aastane.  

Kuidas toimub laenu taotlemine? 

Laenutaotlust saad esitada läbi BestCrediti kodulehe või mobiilirakenduse. Esimese sammuna tuleb sul end registreerida nende kodulehel ja luua konto. Väikelaenu taotlemiseks tuleb sul täita vastav taotlusvorm, märkides õiged andmed oma finantsolukorra kohta. BestCrediti laenuhaldur vaatab ankeedi läbi ja võtab vastu vastava otsuse. Vajadusel kontakteerutakse sinuga enne otsuse langetamist tekkinud küsimuste või detailide täpsustamiseks.  

Esmakordsel laenu taotlemisel pead end isikut tõendava dokumendi alusel tuvastama nende kontoris või vabalt valitud Eesti Posti esindustes.  

Kui sinu taotlus on rahuldatud ja isikutuvastuse protseduur läbitud, kantakse raha juba mõne minuti jooksul sinu pangaarvele. 

Kas on võimalik laenu ennetähtaegselt tagastada? 

Jah, laenu on võimalik ennetähtaegselt tagastada. Kõige mugavamalt saad seda teha nende kodulehe Iseteeninduse kaudu. Laenu ennetähtaegse tagastamise korral maksate intressi selle aja eest, mil laenu kasutasid. Kui kodulehe kaudu see mingil põhjusel ei õnnestu, siis saad oma soovi edastada nende klienditeenindusele ka e-maili teel.  

BestCredit pakub palju enamat, kui ainult kiirlaen. Nende abil saad finantseerida suuremaid unistusi. Püsikliente väärtustavad nad eriti. Olenevalt sinu kliendistaatusest – Uus klient, Püsiklient või Püsiklient PLUSS – pakuvad nad erinevaid lisateenuseid.