Laenu võtmine Creditstarist

Creditstar on tegutsenud juba 2006. aastast ja selle aja jooksul on nad kasvanud üheks suuremaks online-krediidi pakkujaks Eestis. Nad on osa rahvusvahelisest finantseerimisettevõttest Creditstar Group, mis tegutseb kaheksas riigis ja kel on üle 500 000 kliendi.  

Creditstar, mis algselt turule tulles kandis nime SMS Laen, on pangavälise väikefinantseerimise üks teerajajaid Eestis. Nad pakuvad mugavaid, paindlikke ja arusaadavaid finantstooteid, mis vastavad nende klientide ootustele ja vajadustele. Nad pakuvad teenuse kasutajale kindlustunnet ootamatute väljaminekute suhtes ja annavad võimaluse kasutada soodsaid ostuvõimalusi just siis, kui seda on kõige rohkem vaja. 

Nende äri on küll laenu andmine, kuid oma olemuselt on nad finantstehnoloogia ettevõte. Tänu tehnoloogilistele arendustele on nende teenused nende sõnul suurpankade omast efektiivsemad. 

Creditstar

Mis teenuseid Creditstar pakub? 

Creditstar võimaldab sul avada personaalse laenukonto. See on justkui virtuaalne krediitkaart, mida saad kasutada olemasolevas mahus siis, kui seda vajad. Nende kliendina on sul võimalik kasutada krediiti maksimaalselt kuni 5000€ ulatuses.  

Laenukontot saad kasutada sulle sobivas summas ja lisakrediidi taotlemine on samuti lihtne. Kui oled juba kord saanud positiivse otsuse laenukonto kasutamiseks, on sul võimalik konto vaba jääksumma piires esitada taotlus konto täiendavaks kasutamiseks. See on lihtne protsess juhuks, kui peaksid lisaraha vajama. Nende laenukonto on kaasaegne alternatiiv kiirlaenule ja SMS laenule.  

Millised on Creditstari laenutingimused?  

Creditstari krediit on tagatiseta tarbimislaen ja sel on fikseeritud intressimäär 45.30% aastas. Konto avamine ja selle omamine ilma kasutusel oleva laenusummata on tasuta, mingeid kontohaldustasusid ei rakendata. Tasu maksad ainult siis, kui konto on kasutuses ja ka ainult selle summa pealt, mille parajasti kasutusele võtad. 

Lisatasu eest on sul võimalik pikendada laenusumma tagastamise tähtaega 15 või 30 päeva võrra. Seda tehes pikeneb järgmise kuumakse tähtaeg ja sellega koos nihkuvad edasi ka kõik järgmised kuumaksed ja lõpptähtaeg. 

Millised on eeldused Creditstarist laenu saamiseks? 

Nagu ka teiste krediidipakkujate juures on tavaks, siis Creditstari personaalse laenukonto avamiseks pead olema vähemalt 18 aastane Eesti vabariigi kodanik või omama Eestis alalist elamisluba. Kui soovid taotleda laenukonto kasutamist, ei tohi sul olla aktiivseid võlgnevusi Krediidiinfos.  

Esmakordse taotluse puhul pead sooritama digitaalse isikutuvastuse või allkirjastama isikutuvastusankeedi Creditstari ID-punktis, milleks on Omniva (Eesti Post) kontorid või Creditstar Estonia esindused. 

Kuidas toimub laenu taotlemine?  

Krediidi taotlemiseks peab sul olema avatud Creditstari laenukonto. Kui juba omad laenukontot ja oled sealt varem võtnud kasutusele laenusumma, siis pead lihtsalt täitma taotluse. Seda on saab lihtsalt teha nende kodulehel, kus avalehel olevas kalkulaatoris valid endale sobiva laenusumma ja perioodi. Edasine protsess ei tohiks võtta aega rohkem kui vaid mõned minutid.  

Peab arvestama, et nad teostavad iga taotluse puhul eraldi maksevõimekuse kontrolli, mille hulgas on näiteks Krediidiinfo võlgnevuste päring. Kui sellega on kõik korras, siis positiivse otsuse korral kantakse krediidisumma sinu pangakontole üldjuhul 15 minuti jooksul.  

Kas on võimalik laenu ennetähtaegselt tagastada?  

Jah, kasutuses oleva laenusumma saad võimalusel ennetähtaegselt ja seeläbi ka soodsamalt tagastada. Creditstari teenuse puhul maksad tasu ainult nende päevade eest, kui laenukontot tegelikult kasutad ning kui laenusumma on sinu valduses. Kui leiad, et saad summa algsest tähtajast kiiremini tagasi maksta, on tulemuseks ka väiksem laenu tasu. 

Creditstari laenukonto kasutamine on kiire lahendus ettenägematute kulude katteks, kaupade soetamiseks, tervisega seotud kuludeks, reisimiseks, hobidega tegelemiseks ja paljudeks muudeks vajadusteks. Kogu protsess on teostatav ka mobiilis ja nii on nende laenukonto sama mugav ja lihtne nagu kiirlaenu ja SMS laenu taotlemine.