Elad üürikorteris? Hangi kindlustus!

Vanemate juurest ära kolimine on justkui märk iseseisvumisest. Nii ei ole ohtu, et kulutad üürile mõeldud raha esimesel semestril hoopis reisimisele. Üürikorterit tasub otsida lisaks tavapärastele portaalidele ka Facebooki gruppidest, kus pakutakse korteri üürimist otse omanikult. Õppelaenu võta nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik Elamiskulude katmisel on abi ka õppelaenust. Uuri ülikooli ja ka eraettevõtete poolt pakutavate erinevate stipendiumite võimalusi – ka need võivad õpingute ajal oluliseks toeks olla. Ära jäta seda väljaminekut tegemata!Rõhutame veelkord, et üürikorteri puhul on äärmiselt oluline asjast rääkida kodu omanikuga! Ära jää lootma heale õnnele ja ära löö käega. Kui peaks toimuma juhtum, mille käigus saab kahju korteri siseviimistlus, saab hüvituse korteri omanik, kui aga saab kahjustada näiteks sinu tehnika, saad hüvitise sina. Nii oled kaitstud, kui näiteks Sinu sülearvuti peaks maha kukkudes purunema või uus läheb rikki. Kui asi puudutab aga konkreetselt üürikorterit ning soovid üürikodu kindlustada üürnikuna, võid piiluda ERGO valikuid – nad on tuntud üürikodude kindlustamise poolest ning on ka mitmel pool sõna võtnud üürikorterite kindlustamise teemal. Igakuist eelarvet analüüsides saad aga selge ülevaate kui palju ja millele raha kulub ning ehk annab oma tarbimisharjumusi muutes siit-sealt kokku hoida. See tähendab, et kirja tuleb panna kõik sissetulekud ja väljaminekud. Seega vanemate juures elamine on üsna tavapärane ja nii on ka elamiskulud väiksemad. Üürikorteri kasuks otsustades uuri omanikult ka kodukindlustuse kohta. Enne uue asja ostu tasub mõelda ka sellele, kas tegemist on Sinu soovi või vajadusega. Kui kindlustust ei ole, uuri, kas võiksid ise teha kindlustuse ning lase omanikul anda ka kirjalik nõusolek. If kindlustus ei jää samuti palju maha.Alljärgnevalt toome välja kolm võimalikku kindlustusseltsi, mis võivad sulle abikäe ulatada.

Kindlustus - kõik, mida pead teadma kindlustuse kohta -

.

Seega, sina vastutad akende-uste sulgemise, suitsuanduri olemasolu ja muu taolise eest.Veendu, et su vara saaks kindlustatud. Korteri üürimisel arvesta lisatasudega Paljudel juhtudel tuleb üürilepingu sõlmimisel tasuda tagatisraha, ettemaksuna ühe kuu üür ja maakleri tasu. Juhul, kui toimub õnnetus, mistõttu ei saa mõnda aega pinnal elada, tähendab see sinu jaoks iga kuu üüritulu kaotust. Pea meeles, et laenu saad ka mitmes osas välja võtta. Tegelikult ei ole kindlustusseltsi jaoks absoluutselt mitte mingit vahet, kas tegemist on üüripinna või sinu püsikoduga – nende jaoks on kodu samasugune.. Vanemate kodus elamine hoiab kulud madalamad Paljud noored täiskasvanud tunnevad ülikooli minnes ühiskondlikku survet kodust välja kolida. Uuri ja kasuta võimalusel riiklikke toetusi Tutvu, mida pakub omavalitsus, kus elad – mõned Eesti omavalitsused toetavad tublimaid tudengeid stipendiumitega.

Elamu GRUPP OÜ :: Rahuloleva elanikuni läbi toimiva ühistu!

. Sinu tehnika, mööbel, ehted – absoluutselt kõik, mis on sinu oma ja mis ei kuulu korteri “külge”, ei ole kindlustatud.Seepärast oleks paslik hankida koduse vara kindlustus. Selleks, et saada ülevaade oma rahalisest seisust ja võimalustest, tuleb koostada eelarve. Kindlustades on aga võimalik hankida ka üüritulu kaotuse lisakaitse, mis hüvitab üüritulu.Sa ei pea ka muretsema, et üürikodu kindlustamine oleks kuidagi ülemäära keeruline. Kaitse oma üürikoduKodukindlustusele mõeldes tuleb tavaliselt meelde ainult tavapärane kodukindlustus, mille saad sõlmida endale kuuluva vara kindlustamiseks.Millele tihti aga ei mõelda, on üürikodu kindlustamine. Finantsilises mõttes ei ole see alati aga kõige mõistlikum valik. Arvesta, et kui omanik on korteri kindlustanud, ei ole sinu vara ikkagi kindlustatud. Tarbi mõistlikult Ära tarbi rohkem kui on vaja ja ära osta laenuga asju, mis pakuvad lühiajalist rõõmu. Niimoodi saab lahendada sõbralikult isegi väga ebameeldiva olukorra!Paar olulist asja, mida sa peaksid meeles hoidmaEnne üürimist, uuri kindlustusküsimust omaniku käest. Oluline on kirja panna ka kõige väiksemad ostud, sest pisikestest kuludest kasvavad kuu lõpuks üsna suured summad. Lepi selgelt kokku, kes mille eest vastutab!Ära unusta ka naabreid. See annab esmase töökogemuse ning suurendab väljavaateid leida pärast lõpetamist huvitavat ja erialast tööd. Elad üürikorteris? Hangi kindlustus. Kas kiirlaenud segaad hiljem pangast laenu võttes, Vivus pikendamine. On mõistlik hankida vastutuskindlustus, millega kaetakse teistele tehtud kahju.Isegi, kui korter on kindlustatud omaniku poolt, vastutab korteris alaliselt elav isik korteri käekäigu eest. Otsi erialast tööd, hangi kogemusi Otsi erialast praktikat, vabatahtlikku või hooajalist tööd. Elad üürikorteris? Hangi kindlustus. Laenu võtmisel arvesta, et tegu on pikaajalise finantskohustusega ja kui pead õppelaenu põhiosa tagasi maksma alles pärast õpingute lõppemist, siis intressi tuleb tasuda igal aastal

Märkused