Laenu võtmine Ferratumist

Ferratum Grupp alustas oma tegevust Eestis 2006. aasta augustis, olles siin esimene kiirlaenude väljastaja. Hetkel pakub Ferratum Grupp oma teenuseid 25 riigis ja neil on rohkem kui 2 miljonit klienti. 

Nende eesmärgiks on uuendada pangandust. Nad keskenduvad innovatsioonile, kasutajamugavusele ja läbipaistvusele. Nende missiooniks on pakkuda kiiremaid ning kasutajasõbralikumaid laene ning finantsteenuseid internetis, pakkudes samal ajal personaliseeritud klienditeenindust. 

ferratum

Mis teenuseid Ferratum pakub?

Ferratumi leivanumber on laenulimiidi pakkumine. See on tagatiseta laen, mis katab kõik sinu võimalikud vajadused, sealhulgas autolaenu,  remondilaenu või muu väikelaenu.  

Kui nad varasemalt pakkusid eraldi ka kiirlaenu, siis tänaseks on nad selle kõrge intressi tõttu menüüst maha võtnud. Kiirlaenu asemel pakuvad ka laenulimiiti, mis on soodsam, suurema maksimaalse laenusummaga ning väga paindliku tagasimakse graafikuga. Laenulimiidi eeliseks on ka see, et kasutamata ja tagasi makstud krediidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Kui sinu jaoks on Ferratumi tingimused olemasoleva laenu omadest paremad, siis on sul võimalik see refinantseerida Ferratumi laenuga.  

Millised on Ferratumi laenutingimused?

Laenulimiidi määrab Ferratum sulle vastavalt sinu maksevõimele. Kusjuures, määratud limiidi piires on sul alati võimalik laenu võtta. Näiteks, kui sinu laenulimiidiks on 800 €, siis võid võtta täna laenu 550 € ja vajadusel nädala pärast veel 250 €. Laenulimiidi maksimaalne summa on 4000 €. 

Kasutatud laenulimiidi võib tagasi maksta korraga või osamaksetena 30 päevase intervalliga. Osamakse suurus on minimaalselt 5% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressidega, kuid mitte vähem kui 10 €. Laenulimiidi päevaintress on 0,1340 % laenujäägilt.  

Hetkel pakub Ferratum kõigile uutele klientidele laenulimiiti 30 päevaks 1 € fikseeritud tasu eest. See tähendab, et laenates täna 1000 € ning makstes laenusumma tagasi 30 päeva jooksul, on tagasimakstav kogusumma 1001 €. 

Millised on eeldused Ferratumist laenu saamiseks?

Ferratum hoiab eeldused laenu saamiseks väga lihtsad. Piisab sellest, kui sa elad Eestis, oled vähemalt 18-aastat vana ja maksehäirete registrites ei ole sul kehtivaid maksehäireid. Pangakonto, millele Ferratum väljamakse teeb ja millelt hiljem tagasimaksed laekuvad, peab olema sinu nimel. Muid piiranguid laenu taotlemiseks ei ole.  

Ferratum annab ilma tagatiseta laenu. Küll aga ei saa nad garanteerida laenu andmist ilma konto väljavõtteta, kuna nad peavad kinni vastutustundliku laenamise põhimõtetest. Iga nende laenuotsuse taga on põhjalik analüüs ning selleks võivad nad küsida ka konto väljavõtet. 

Kuidas toimub laenu taotlemine?

Laenu taotlemiseks täida Ferratumi kodulehel taotlus, kus valid endale vajamineva summa. Seejärel identifitseeri ennast ID-kaardi või Mobiil-IDga veebilehel. Kuhugi esindusse minemine ei ole vajalik. Kui laenuotsus on positiivne, siis laekub raha juba mõne minuti jooksul.  

Kas on võimalik laenu ennetähtaegselt tagastada?

Ferratum saadab arve 14 päeva enne maksepäeva ning arvel on näidatud minimaalne osamakse, mille peab kindlasti tasuma. Nad ise soovitavad võimalusel tasuda rohkem, kui arvel näidatud miinimumsumma. Sellisel juhul maksad kokkuvõttes vähem intressi ning laenulimiidi kontol on rohkem vaba limiiti, mida ootamatute olukordade puhul edaspidi kasutada. 

Kui sul on vaja ootamatuteks väljaminekuteks, kodu renoveerimiseks, reisimisega seotud kulutuste katmiseks või muuks vaja kiirelt lisaraha, siis on Ferratumi laenulimiit paindlik ja mugav variant. Hea on ka oma krediidil Ferratumis silma peal hoida. Nende iseteenindusest saad kiire ja mugava ülevaate, kui palju on sul hetkel limiiti kasutusel, kui palju on vaba raha, millal on arve maksmise tähtaeg ning samuti saab seal arvet vaadata ning vajadusel kontaktandmeid muuta.

ferratum

Laenu võtmine ei tohiks olla läbi mõtlemata. Tutvu lähemalt ka teiste laenupakkujate laenudega ja nende tingimustega Biginkasso lehelt – aitame leida kõige soodsama laenu, mis vastab Sinu soovidele ja tingimustele. Biginkasso aitab leida Eesti kõige soodsama kiirlaenu, väikelaenu, tarbimislaenu või muu.