Haarasime kokku kõik laenupakkujad, kes pakuvad laene internetist.

Lapsed muidugi ärkasid mõlemad juba esimeses poes üles. Pargist endast räägin ma eraldi teises postituses. Loomapoes olid rahulikud, sest vahtisid suurte silmadega loomi. Parki saamine oli muidugi tükk tegemist, sest ühest bussist jäime napilt maha, teine buss lihtsalt ei tulnud.

– Armastuse teemaline blogi

.. Poleks arvanudki, et see number nii suur võib tulla aga olen tulemusega väga rahul. Selliseid ilmasid ei tohi lihtsalt käest lasta ning tuleb nautida ringi liikumist seni, kuni võimalik. Esmaspäeval oli meil väike õetütar ka lisaks. Kuna ilm oli imeline ja tõotas tulla soe, siis panin Matule selga lühikesed püksid, lühikeste varrukatega triiksärgi ning sandaalid, imearmas nägi välja. Lõpuks haarasime tanklast kaasa võikud ja joogid ning suundusime teise parki lõunat sööma. Nüüd vaja sinna mõnnad retuusid ka alla leida. Esimene nädal on möödunud linnulennul. Lapsed vajusid poole tee peal ära. Ilmad on järjest paremaks läinud ja me oleme enamus vabadest hetkedest väljas veetnud. Kobisime voodist välja, sõime hommikust, jõime kohvi ning sättisimegi ennast pargi poole. Aina vaatas neid ja kilkas ja seletas. ehk siis ootamine võttis aega terve tunni. Laupäeval jalutasime ema, Kaido ja Matuga jälle väljas ringi. ehk siis meil oli ikka tõsine siiber sinna jõudes. Muidugi hüppasime taaskord läbi ka toidupoest, koju jõudsime peale kella kuut. Alustuseks lapsed kiikusid ning Matu jooksis veidi ringi, kuid siis väsis Matu lõplikult ära ja jalutasime edasi, et ta saaks tuttu jääda. Tal on hetkel halli-oranziga imelised Neod aga hakkasid väikseks jääma. Kaidole oli jalanõusid vaja ning õnneks ta endale sobivad papud ka leidis. Siis sõime veel ja läksime koos välja jalutama. Peale loomapoodi muutusid lapsed muidugi virilateks, seega oli aeg kodu poole tagasi siidruda. Laenud postkontorist sularaha ilma registreerimatta, ärikliendi laenud. Seminari tegevus toimub peamiselt Antsla gümnaasiumis ja Antsla Kultuuri- ja Spordikeskuses. Muuhulgas leidsin endale imearmsa kleidi ning jänkuga mõnuda t-särgi. Võtsime rahulikult ja tiirutasime rahulikult ringi. Haarasime kokku kõik laenupakkujad, kes pakuvad laene internetist. Lisaks leidsime Matule uued Adidas Neo papud. Saime Melanyga poes kokku ning suundusime kõik koos lõpuks koju. novembril Pärnu Kontserdimajas - Noortekonverents Lahe Koolipäev. Oh kui mõnus oli värskes õhus oma perega aega veeta ning “pikniku” pidada. Haarasime kokku kõik laenupakkujad, kes pakuvad laene internetist. Ööbimine toimub mattide-madratsitel Antsla gümnaasiumis. Ilm oli päikeseline ja mõnus ning Matu sai oma une mõnusalt täis magada. Jalutasime siit Urmstonisse ning käisime mitmes erinevas poes, sealhulgas Sportsdirectis. Sealt siirdusime ASDA-sse, kus oli vaja veel miljon asja koju soetada. Naca home loan program, minu grediit.

Vahepeal haarasime tee pealt kaasa ka Costa Mochad ja siis oli veel mõnusam ringi jalutada. Konverentsile tulevaid noori ühendab üks - julgus järgida enda rada. Julgus olla parajalt pöörane, et püüelda oma enda õnnelikkuse poole. Soodsaim vaikelaen, soodsaim laenud24. Ostsime nüüd numbri võrra suuremad erkkollase ja sinisega jalavarjud, lähevad tema tuulekaga ka paremini kokku. Üleüldiselt mulle väga maitseb Costa kohv, ka kodus joome nende kohviubadest tehtud kohvi. Väga pikk ja väsitav päev aga imeline ilm tegi kõik palju paremaks. Matu sai endale lisaks ühe paari teksapükse ning imeilusad lühikesed ruudulised püksid. Matu sattus ahvivaimustusse küülikutest, ilmselgelt minu poeg. Endale ka kleidike selga ning minekule. Paraku lubab nüüd jälle mõneks ajaks külmemat ilma, ehk siis meie hea suveriietuse aeg on mööda saanud. Ilmselt aga see meie jalutamistuhinat ei vähenda, sest Matul on värskes õhus ikka palju parem magada. Täna mõtlesime siis väikese shopingutuuri teha. Seadsime alustuseks sammud pargi poole ja veidi enne parki saime ka isaga kokku. Endale sain aga teisest poest väga ilusa must-valge kleidi. Kuna lapsed magasid, siis pargist koju minna ei saanud ja jalutasime veel kanali äärde ning mööda kanaliäärt edasi Traffokani. Teisipäeva hommikul ärgates kirjutas õde mulle Whatsappi, et kobigu ma nüüd kiirelt voodist välja, sest me läheme Lyme parki. Leidsin ka teise imeilusa valge kleidi pitsiga aga see polnud seda hinda väärt, seega jäi minust poodi. Kolmapäeval, ehk täna oli meil jälle väike õetütar ka seltsiks.

Ruusmäe Noorteklubi - RNK Uudised

. Õetütre lemmikuteks osutusid kalad. Välja ta polnud ennast muidugi maganud, seega ta lihtsalt vingus terve hommiku. Ning muidugi soov saada osaks aasta lahedaimast koolipäevast. Üritusel esinevad Ago Anderson, Raul Rebane, Mart Noormaa, Aleksei Turovski, Laura Põldvere, Märt Treier jt

Märkused