Hüpoteek, laenud eraisikute vahel

Ühel päeval sain hästi hea rendi pakkumise kesklinnas ja otsustasime töökaaslasega oma firma luua. Hüpoteek, laenud eraisikute vahel. Laenu võtsin Credit Investilt juba kindluse pärast, et kui ka kokkuostja maksab järgmine nädal ära siis saan kohe tagastada laenu. Ilusalongi omanik Irina S. Niigi hilise külvi pärast tikkus aeg kiiresti takka ja mul ei olnud aega kokkuostjalt raha oodata. Klient maksis küll kuu hiljem lepingu alusel arve kuid ilma kaubata oleks tehing üldse tegemata jäänud ja kaup tollis edasi seisnud.

Credit Invest andis mulle otseses mõttes stardiraha, et oma isa garaazist välja saada ja areneda korralikuks ettevõtjaks. Ei olegi lumehelbekesed: 5 viisi, kuidas Eesti noored tagavad endale majandusliku edu.

Laenumaksekindlustus - Swedbank

. Kauba sain tellitud omadest vahenditest kuid kuna tollist ennem asju kätte ei saa, kui tollimaks on makstud, siis olin päris täbaras seisus. Elektroonika maaletooja, M. Muidu laenusid ei poolda kuid õige eesmärgiga tasub see end kordades ära! Autoremondifirma Juhatuse liige M. Mina olen igatahes väga tänulik.

Kambja Hoiu-Laenuühistu. 25 aastat. Üheskoos edasi!

.

Soodsad laenud. Kiirlaenud kuni 4000 eurot, väikelaenud.

. Sain järgmisel päeval vajamineva osa laenu ja tegin tehingu ära. Kiirlaenufirmad ja protsendid, odava intressiga laenud. Külviaeg oli traktor õlitatud ja maa ootas seemet.

ÄRILAEN | Ärilaenud | Laen ettevõttele | Laenud firmale.

Märkused