Kas üürida või osta korter?

Suur aitäh! Hanuri Eiland Tellisin Ehituskaitse Büroo hinnangu uue korteri seisukorra hindamiseks Tallinnas. Tuli välja, et see oli korteri ette näitamise ajaks seina äärde paigutatud, et varjata suurt hallituslaiku toa välisseinal, mida perenaine oli proovinud varasemalt eemaldada. Renoveeritud oli vannituba kenasti, aga peale astumisel põrand vetrus.

Abielu registreerimine - Perekooli Foorum

. Kas üürida või osta korter. Krediidi kogusumma valem, kiirlaenu tuvastamine pangalingi kaudu. Kinnisvarainspektor tuvastas põrandalt selged lohistamisjäljed, mille oli sinna jätnud kummut. Internetis jäi silma Ehituskaitse Büroo teenus. Olime elukaaslasega oma esimese korteri otsingul uusarenduses ja soovisime kindlustunnet, et teeme õige otsuse. Tuule ja vihmaga tuli niiskus seinakihtidest läbi ja tekitas hallitust korteris sees. Martin-Kaarlo Neeme RE/MAX Arena kinnisvaramaakler Soovitasin ostjal enne korteri ostuotsuse tegemist tutvuda Ehituskaitse Büroo teenustega – ning soovituse põhjal valis ta korteri ülevaatuseks „hõbe“ paketi. Tänu Kinnisvara Ostuabi teenusele jäi tervisele kahjulik korter ostmata, kuid oleme valmis nende abi kasutama tulevaste kinnisvaraostude tegemiseks. Olen tellitud teenusega rahul, sest kuigi probleeme ei leitud, sain kindlustunde, et olen teinud õige otsuse. Põhjalikumalt uurides selgus, et maja fassaad oli lagunenud. Kohe peale esmase päringu tegemist helistati ja anti nõu järgnevate sammude jaoks. Vannitoa remondi käigus vahetasime välja kõik alates aluspõrandast ja seinakonstruktsioonidest. Peale dokumentide ülevaatust vaatas kinnisvarainspektor korteri koos ehitajaga üle. Nende oskusteave aitas mul vältida katastroofilist ostu ja leida suurepärase maja. Olen osutatud teenusega väga rahul ja soovitan seda kõigile, kes soovivad kinnisvara ostuotsust tehes professionaalset tuge. Olen oma elu jooksul ostnud mitu kodu ning varjatud ehitusvigade ja probleemide leidmiseks usaldanud alati kvalifitseeritud kinnisvarainspektoreid. Klient jäi teenusega väga rahule.

DEFI Estonia

. Pöördusime abi saamiseks Ehituskaitse Büroo poole ja kutsusime olukorda hindama Kinnisvarainspektori, kes tuvastas probleemid. Ma ei ostaks kunagi maja kinnisvarainspektori ülevaatuseta - ja võtaksin Ehituskaitse Bürooga kiiresti ühendust, kui taas kinnisvara ostuotsust teeksin. Tagatiseta kiirlaenud, väikseim väikelaen. Mats Hagberg Ma ei ole professionaalne ehitaja ja seepärast otsisin ma uude korterisse investeerides tuge professionaalilt. Seepärast tekitas numbritubadesse tekkinud ebameeldiv lõhn mure duširuumide seisukorra pärast. Kindlasti kasutame Ehituskaitse Büroo teenuseid ka tulevikus, kui peaksime uue kodu soetama. Ostsin ülevaatuse läbinud korteri ja elan seal ka praegu. Sõbra soovitusel tellitud ülevaatuse käigus oli kohe näha kinnisvarainspektori põhjalikkust – kuigi korter oli tehniliselt heas seisukorras sain ülevaatuse tulemusel siiski pika ja sisuka raporti. Paari päeva pärast saime ka põhjaliku raporti koos kirjelduste ja piltidega, mis aitas hiljem ehitaja poolt tehtud parandustööd iseseisvalt üle kontrollida. Karl Von Ramm Padise mõisa omanik Padise Mõisas majutusteenuse pakkujana peame olema alati veendunud, et meie külalised puhkaksid kõige paremates tingimustes. Võtsin Kinnisvara Ostuabi teenuse saamiseks ühendust Ehituskaitse Bürooga, sain neilt kiire vastuse ja mulle määrati ülevaatuse teostamiseks kinnisvarainspektor. Kadi Kasepõld Tellisime Kinnisvara Ostuabi teenuse hindamaks vannitoa seisukorda kesklinna puitmajas. Angeelika Klaar Täname Ehituskaitse Bürood asjatundliku abi eest! Leidsime korteri vanas puumajas ja otsustasime lasta selle professionaalidel üle vaadata. Kinnisvara Ostuabi raporti põhjal nõustus ehitaja Ehituskaitse Büroo välja toodud vead ja probleemid parandama. James Presnal Majades on palju keerulisi tehnosüsteeme, mille hindamisega saab hakkama vaid professionaal.

Korraldatud jäätmevedu -

. Ostsin äsja esimese kodu Eestis ja vajasin eksperti, kes aitaks mind läbimõeldud ostuotuse tegemisel. Tänaseks oleme selle pinna omanikud ja oleme tehtud otsusega väga rahul.

Kuulutused - Lää

. Kinnisvara Ostuabi kinnisvarainspektor andis hinnangu kogu maja – katuse, välisfassaadi, uste, akende ja tehnosüsteemide seisukorrale ja saime positiivse kinnituse – hind oli kooskõlas maja tehnilise seisukorraga. Kinnisvara Ostuabi raportist tuli selgelt välja, et vannituba vajas kapitaalremonti - puudus ventilatsioonisüsteem, hüdroisolatsioon oli puudulikult tehtud ja selle tulemusel aluspõrand ning seinakonstruktsiooni kahjustatud. Kohapeal näidati ette värvivead, akna kalibreerimisvead ja muud pisivead, millest kõiki me ise kindlasti ei oleks osanud märgata.

Oleme rahul, et Ehituskaitse Büroolt saadud info põhjal tehtud otsus osutus õigeks. Kinnisvara Ostuabi aitas meid kogu protsessis probleemi tuvastamisest kuni lahendamiseni – saime neilt hinnangu duširuumide seisukorrale, nõuanded olukorra parandamiseks ja maksumushinnangu vajalike parandustööde teostamiseks. Kuna korter oli just see, mida tol hetkel otsisime, kauplesime hinnast remondi hinnangulise maksumuse jagu alla ja ostsime selle siiski ära. Ülevaatuse käigus sai klient teada nii ostetava korteri positiivsed kui ka negatiivsed küljed, mis andsid võimaluse teha informeeritud otsuse. Õnneks leidsin Ehituskaitse Büroo

Märkused