Kodukindlustus – kindlustus, milleta hakkama ei saa

Palun kontrollige andmete korrektsust. Kodukindlustus – kindlustus, milleta hakkama ei saa.

aitab kiiresti, ülevaatlikult ja lihtsalt võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi ning leida just Sulle sobivaima lahenduse.

Kodukindlustus - võrdle ja osta! | IIZI

. Vastutuskindlustus – hüvitab tekkinud kahju kolmandale isikule, nt torustiku lekke tulemusena kannatada saanud naaberkorter. Hind on ainult osa kindlustusest, seega vaata alati üle ka tingimused ning vajadusel pea julgelt nõu spetsialistiga. Suurima kindlustusmaaklerina Eestis vahendame nii kohalikke kui ka välismaiste kindlustusseltside lepinguid, mille hüvituslimiidid võivad olla suuremad ja tingimused paindlikumad. Minipakett – katab kahju, mis on tekkinud tulekahju ja tormi tagajärjel. Võimalik on kindlustada ka ainult kodust vara, ei pea kindlustama tingimata koos korteriga/hoonega. Kodukindlustus kaitseb Sinu kodu ja kodust vara. Kindlustuse tegemisel soovitame mõelda koguriskikindlustusele, mis on kõige laiema kindlustuskattega, et tagada parim kaitse mistahes kahjujuhtumiks. Kodukindlustus – kindlustus, milleta hakkama ei saa. Kust saada laenu maksehäire korral, avaldus avansi saamiseks. Muutmiseks kasutage nuppu “Tagasi”. Ajutise eluaseme üürikulu – kui tekib kodukindlustuse kahju ning ei saa samal ajal kindlustuskohas elada, hüvitatakse kindlustusvõtjale kolimiskulud ning elamispinna üürikulud.

Kodukindlustus | ERGO kindlustus | E-kontoris -15%

. Üle aktiivse kliendiPaindlikud kindlustuslahendusedVahendame erinevat kindlustustoodetKuni erinevat kindlustusseltsiMugav meeldetuletussüsteem Ükskõik kui hästi proovime erinevaid olukordi ennetada, võib õnnetusi ikka juhtuda. Soovin e-postile PZU pakkumisi.

Kaskokindlustus | Reisikindulstus | Kodukindlustus -

. Kindlustatud on kõik, mis ei ole kindlustusseltsi tingimustega välistatud. Kiirelaenud, investeerimis laen

Märkused