Krediidiinfo maksehäireregister, väikese intressiga laen

Meie püsikliendina saate Te automaatselt teate, kui Teie poolt seiresse lisatud ettevõttega midagi juhtub – tekib võlg, avalikustatakse info Ametlikes Teadaannetes, ilmub kohtulahend, toimub muudatus ettevõtte andmetes vm. Praktika näitab, et suurema osa krediidikahjudest põhjustavad pikaajalised partnerid, kelle tausta peale esmast kontrolli piisavalt ei jälgita. Registreerige end kasutajaks siin ja seejärel allkirjastame lepingu. Kust saab laenu kohe kätte, kiirlaenud ID kaardi tuvastamisega. E-Krediidiinfo Pluss kliendina näete rohkem infot tasuta! Selleks tuleb vaid registreeruda tasuta kasutajaks ning sisse logides näete nii b-kaarti, juhatust, omanikke ning tütar-ja sidusettevõtteid. Püsikliendilepingu sõlmimine on lihtne! Püsikliendileping on Teie ettevõtte jaoks mugavja soodne. Krediidiinfo maksehäireregister, väikese intressiga laen. Meie kogutud info aitab Teil teha paremaid krediidiotsuseid ja  distsiplineerida oma võlglasi.

Laen -

. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.NõustunLoe rohkem E-Krediidiinfoga on kasulik liituda! E-Krediidiinfo pakub lahendusi erineva infovajadusega ettevõtlikele inimestele. Avalikke andmebaase, mida selleks kasutada, on mitmeid: äriregister, kinnistusraamat, võlgnevuste kohta infot koguvad/edastavad andmebaasid, Ametlikud Teadaanded, Kohtulahendite register jne. Kui sõlmite püsikliendilepingu, siis kord kuus edastab portaali haldav Krediidiregister OÜ Teile arve kasutatud teenuste eest. Meie andmebaasis olevat infot saate vaadata nii lepingulise kliendina kui tavakasutajana.

Taust.ee portaali haldab Krediidiregister OÜ, mis kuulub Julianus Grupp OÜ'le.  Meie eesmärgiks on koguda erinevatelt osapooltelt kokku taustainfo nii era- kui ka juriidiliste isikute kohta, seda töödelda ja huvitatud isikutele vahendada. Paraku pole nende kasutusmugavus kõige parem või on info hulk nii suur, et tervikpildi kokku panemine võtab kaua aega. See on kiireim viis hankida taustainfot eraisikute ja Eesti ettevõtete kohta, jälgida reaalajas püsiklientide krediidiriske ning töötada Teid huvitavate ettevõtete rühmadega. Annan laenu võlglastele, tarbimis laenud. Seetõttu pakume Teile selle probleemi lahendamiseks kahte võimalust. Tavakasutajana on Teil vaadatava info hulk piiratud või peate enne iga päringut selle eest tasuma. E-Krediidiinfo Proff kliendina saate enda käsutusse professionaalse tööriista äripartnerite paremaks tundmiseks. Kust saab laenu 15 tuhat, laenu andmise põhiseadus. Tavakasutajad saavad liituda kord nädalas ilmuva uudiskirjaga, kus on info nädala jooksul meie andmebaasi lisatud juriidilistest isikutest võlglaste kohta. Tavakasutajale tasuta kuvatava info hulk on piiratud, täisinfot sisaldav päring on tasuline. Krediidiinfo maksehäireregister, väikese intressiga laen. aastal arendas OÜ Krediidiregister välja seotud isikutest lähtuvad skooringmudelid juriidiliste isikute krediidireitingu määramiseks. Proff paketi kasutajana saate sisestada võlgnevusi Maksehäireregistrisse.

Creditinfo Eesti AS | Krediidiinfo

Märkused