Laenu võtmine Kreditexist

Kreditex on üle 10 aasta olnud usaldusväärseks finantspartneriks eraisikutele ja ettevõtetele. Nende meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kelle eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat teenindust, tehes kiireid otsuseid, pakkudes paindlikke lahendusi ja personaalset lähenemist. 

Nende poolt pakutavad laenud võimaldavad soetada kinnisvara või auto, remontida kodu, alustada ettevõtlusega, viia ellu suuremad arendusprojektid või väiksemad unistused, refinantseerida olemasolevad laenud ja muud. 

Kreditexi kaubamärgi all töötab ühisrahastusplatvorm Ühisraha OÜ, läbi mille saad investeerida teiste inimeste laenudesse või taotleda ise laenu. 

Mis teenuseid Kreditex pakub? 

Kreditexi portfooliost leiad laenu pea igale otstarbele. Nende tagatiseta väikelaenu saad võtta mis tahes kulude katmiseks. Autoliising ja autolaen on vahendid sõiduki ostuks või remondiks. Hüpoteeklaen võimaldab sul kinnisvara tagatisel laenata suurema summa mis tahes kulukamate väljaminekute katteks. Remondilaen on hüpoteegiga tagatud laen korteri, maja või suvila remondiks ja renoveerimiseks ning sisustuse soetamiseks. Ehituslaen on hüpoteegiga tagatud laen kinnisvara ehituse ja arenduse jaoks. 

Millised on Kreditexi laenutingimused? 

Kreditexi väikelaen on tagatiseta laen, mida saad võtta summas alates 300 € kuni 5 000 €. Intressi pakuvad nad pankadega sarnases suurusjärgus, kuid tasub mainida, et mida parem on sinu krediidiajalugu, seda soodsam on intress. Näiteks väikelaenu fikseeritud aastane intressimäär on 23%. Vajadusel võib sul olla üheaegselt mitu väikelaenulepingut ja sul on võimalik võtta kuni 90 päevane maksepuhkus.  

Hüpoteeklaenu, remondilaenu ja ehituslaenu puhul on personaalne intress alates 10% aastas. Nende laenudega saad finantseerida kuni 70% tagatise turuväärtusest.  

Millised on eeldused Kreditexist laenu saamiseks? 

Väikelaenu taotlemiseks pead olema Eesti kodanik või omama elamisluba, vähemalt 18 aastat vana ja sul peab olema põhitöökoht või muu stabiilne sissetulek. Aktiivsed maksehäired ei ole lubatud.  

Kreditex peab silmas vastutustundliku laenamise põhimõtteid ja seega nad ei väljasta laenu ilma kontoväljavõtteta. Ka väikelaenu puhul on vajalik esitada viimase 6 kuu kontoväljavõte.  

Kuidas toimub laenu taotlemine? 

Kreditexi laenulepingu saab sõlmida kodust lahkumata ja ilma kõrgete lepingutasudeta. Laenu taotlemiseks pead läbima mõned lihtsad sammud. Ükskõik, millist Kreditexi laenu soovid taotleda, pead selleks täitma nende kodulehel taotluse. Seejärel esita nõutud lisaandmed, tutvu laenupakkumisega ja sõlmi leping. Peale lepingu sõlmimist laekub raha sinu kontole ühe tööpäeva jooksul.  

Kas on võimalik laenu ennetähtaegselt tagastada? 

Jah, sul on õigus tagastada laen osaliselt või täielikult enne maksegraafikus sätestatud tähtaega. Selle jaoks tuleb esitada vastavasisuline avaldus Kreditexi klienditeenindusele.

Kreditexist saad taotleda krediiti erinevaks otstarbeks, nii väiksemate kui suuremate väljaminekute katteks. Nagu tavaks on muutunud, siis taotluse esitamine käib lihtsalt nende kodulehe kaudu. Hiljem on iseteenindused võimalik näha teavet oma taotluste ja lepingute kohta, et saaksid oma rahaasjadel silma peal hoida. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga