Kuidas teenida rohkem raha?

Kodulaen, Eesti pank seadusjärgne intressimäär. Selle asemel võta pähe uus põhimõte: ma ei oska seda veel, aga ma õpin juurde ja varsti oskan! Motiveeritus ja õpitahe viivad su kaugele. Kui sa soovid alustada vabakutselisena, tee väike otsing ja leiad palju juhiseid, kuidas seda teha. Enne, kui sa saad unistada korralikust sissetulekust, on sul vaja oma profiil üles ehitada ja selle jaoks on sul vaja tööotsi ning tagasisidet tööandjatelt. Kaaskiri ega potentsiaalsele tööandjale/partnerile saadetav kiri ei pea olema lühinovelli pikkune. Lisaks suhtluskeelele on oluline ka see, kuivõrd tõhus suhtleja sa oled.

- Kuidas internetis raha teenida

. Kuidas teenida rohkem raha. See kehtib nii töö enda tegemise kiirusele kui ka suhtlusele. Nagu mainitud eelnevalt, siis ei tasu kurvastada, kui ei leia kohe tööotsi, ent kord, kui saad tööd, hakkab kõik minema kergemini. Üks nendest on pay-per-click pakkumised. Sama kehtib iga asja kohta. Loo omaenda blogi või veebilehtSee on samuti üks kõige odavamaid ja lihtsamaid viise, kuidas hakata raha teenima. Müü tooteidLisaks veebilehe loomisele võid ka luua oma veebipoe või müüa tooteid mõnel platvormil nagu Amazon või eBay. Mida kiirem, seda parem – ent ära unusta kvaliteeti.Suhtlus – Selleks, et kuhugi jõuda, on peaaegu alati vaja inglise keele oskus. Sa võid näiteks blogis näidata , mis teenivad vastavalt vaatamiste hulgale. Ole siiras ja kirjuta oma pakkumine või kiri nagu sa kirjutaksid sõbrale.Ole konkreetne. Veelgi enam, ära kopeeri kunagi isegi iseenda kirju ega pakkumisi. Hakka vabakutseliseks ehk ’iksSisuliselt tähendab see, et oled FIE ning pakud oma teenuseid. Blogi on küll väga pikajaline teenimisallikas ning ei pruugi esimesel paaril aastal mitte sentigi teenida, ent kui sul on mõni südamelähedane teema, siis tasub seda varianti tõsiselt kaaluda. Selle asemel, et saata kiri, kus alustad juttu lausega “Dear Sir, I would like to apply to your job”, asu kohe asja juurde ja ära keeruta.

Nautige Finnair Plusi püsikliendiprogrammi soodustusi.

. Neil kõigil on aga ühes asjas õigus: igaüks saab rohkem raha teenida. Kuidas teenida rohkem raha. Kirjuta e-raamatSarnaselt blogile, on võimalik pühendada oma motivatsioon ja pühendumus mõne teema suhtes hoopis e-raamatusse. Kui sa tahaksid öelda, et sa ei oska ühte või teist asja, siis unusta see lause kohe ära. Klientidele läheb korda see, kui sa teavitad töö progressist. Annan siinkohal paar õpetussõna, mida võiksid meeles pidada, kui kavatsed näiteks vabakutselisena töötama hakata:Unusta ära vanakooli CV-d ja kaaskirjad. Sa pead olema ise aktiivne. Ära hammusta korraga liiga suurt tükki ning arvesta, et on täiesti okei, kui teenid alguses vaid mõnikümmend eurot. Peaksid oskama vähemalt põhilist suhtluskeelt, et oleksid võimeline klientide/tellijatega vestlema.

Laadale minek – head nipid, kuidas rohkem tulu teenida.

.

Koolis õpetati meile kõigile, kuidas kirjutada kaaskirja, kuid sellised ametlikud formaadid ei tööta internetis sugugi hästi. Kandideeri paljudele sobivatele töödele, tee pakkumisi, saada kirju – olenevalt oma tegevusest, leia viis, kuidas aktiivselt oma teenust pakkuda. Näiteks, kui sa kandideerid vabakutseliste portaalides tööotsadele, siis ära kasuta kunagi kopeeritud pakkumise teksti, mida juba kasutasid varem. Selline tõhus kommunikatsioon on väga kõrgelt hinnatud.Aktiivsus – Kui kavatsed internetis müüa oma teenuseid või avada blogi, ei piisa sellest, kui sa teed endale lihtsalt profiili/veebilehe ning loodad, et sind leitakse. See kehtib eriti vabakutseliste portaalide kohta.

Märkused