Kuskohast saab kindlalt laenu, autolaen EE

. :D Sellest ka minu selline eelnev jutt. Rohkem läheb vaja xvid koodekit. Sina aga märkamatilt läksid telekale. Seepärast peaks subtiitrid olema filmiga samal plaadil kas "subtiitrid.sub" või "subtiitrid.srt" formaadis. Krediidiinfo ja taustakontroll – miks ja millal?. Aga siiski antud teemas jutt ju arvutis vaatamisest. Kui nüüd keegi solvub, siis vabandust, aga mina ütleks, et ainult loll kasutab koodekite pakke. Ja seega mina lähtusin ka vaid sellest. Küll aga võib osutuda see oluliseks erinevate DVD playerite puhul, kui soovid filmi arvutiväliselt vaadata. Aga Rapidshares sellisel juhul pead olema liikmeks registreeritud, mis maksab. Sest kõikjal on lihtsalt.avi'd.

Kas korterit saab ajutiselt edasi üürida? - DELFI Naistekas

. :D Lihtsam otse läpakast vaadata. Kuskohast saab kindlalt laenu, autolaen EE.

. Kõikide dok.filmide jaoks, mida olen vene saitidest tõmmanud, on vaja läinud kas divx või xvid koodekit. Enimlevinud Divx subtiitrite failitüübid, mida toetavad ka paljud DVD playerid, on *.sub ja *.srt. Ja pole ka avi formaat kuhugile kadunud.Jakir, minu kätte pole sattunud veel kunagi ühtegi.mkv'd. :D Vähemalt mitte nii palju. ja ongi subtiitrid filmi peal. Keskmisel arvutikasutajal pole vaja enamat, kui Divx'i ja Xvid'i. :D Sellega olen täiesti nõus, et telekas vaja natuke kvaliteetsemat. Aga usu mind, kui saad sealt omale mkv-filme tõmmata, siis ma arvan, et ükski teine tõmbamisvõimalus sulle enam rahuldust ei paku.

Koormab mõttetult arvutit ja kasu pole neist midagi. :D Mina näiteks pole kunagi varem kuskilt ühtegi filmi nii kiirelt tõmmanud, kui Rapidshare'st. Need ei ilmu sinna võluväel. Laenu tuvastamine ID kaardiga, internetilaen. See on siis arvutis vaatamiseks.Kui soovid telekast vaadata, siis pead plaadile tõmbama:Filmi pealkiri.aviFilmi pealkiri.subSul peab olema filmi fail ja subtiitrite fail. Seega ei oska seda kommenteerida. Väikelaen. :D Äkki sul lihtsalt kiirem nett. Arvutis olevate pleieritega vaatamiseks pole eriti oluline, mis formaadis on subtiitrite fail

Märkused