Laen alustavale ettevõttele, sms laen maksehäirega

Ärilaenu pakub järjest enam laenufirmasid ja pankasid. Peamine, et firmal ei oleks võlgnevusi ja majandusaasta aruanded oleks esitatud õigeaegselt. Kui teile meeldib laenu võtmisel valida, siis võite kaaluda ärilaenu võtmist Krediidipangast. Lisaks võimaldab Ärilaen.ee laenu tagasi maksta vaba graafiku alusel. Pärast positiivset otsust kutsume Sind kontorisse laenulepingut sõlmima. Otsides keskmise pikkusega laenu oma põhivara või käibekapitali investeeringuteks on üheks võimalikuks valikuks Capitalia ärilaen, mis on loodud väiksematele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Laen alustavale ettevõttele, sms laen maksehäirega. Kui olete mõelnud oma ettevõttele kinnisvara soetada, käibekapitali suurendada või on teil hoopis mitu projekti, mis vajaksid rahastamist võite ärilaenu saamiseks Hüpoteeklaenu poole pöörduda. Pärast laenutaotluse esitamist võtab meie spetsialist Sinuga ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Valides võimaluse  tagastada laenu põhiosa alles projekti teostumisel ja tasudes jooksvalt vaid laenuintresse, võimaldab Ärilaen alustaval ettevõtjal keskenduda oma põhitegevusele. Soovitud laenuraha saad kätte pärast hüpoteegi seadmist notari juures. Ettevõtte väikelaenude puhul on positiivne asjaolu, et enamikul juhtudest saate ise valida, kuidas te seda tagasi maksate, kas siis fikseeritud maksetena või vabagraafiku alusel, see võimaldab laenu põhiosa vabamalt kasutada. Laen andmine eraisikult eraisikule, laen auto tagatisele.

Lühiajaline on käibekapitalilaen, millega on hea rahastada konkreetset projekti. Põhivarasse investeerimisel oleks mõistlik mõelda pikaajalise väikelaenu peale, sest see on loodud spetsiaalselt ettevõtte laiendamiseks. Näiteks on võimalik laenu võtta investeeringuteks või projektide rahastamiseks, sellist võimalust pakub Ärilaen.ee. Ärilaenu saamiseks tuleb esitada ettevõtte bilanss ja konto väljavõte ning täita ära avaldus.. Enne kui lähete laenu üldse taotlema tasuks need dokumendid valmis panna ja ise kriitilise pilguga üle vaadata. Probleemiks ei ole ka firma lühike eluiga ega vähene käive.

Alustavale ettevõttele - Swedbank

. Ärilaen ei esita rangeid nõudeid firma tegevusvaldkonna ega kasumlikkuse osas. Paljud neist on välja töötanud erinevaid ettevõttele suunatud väikelaenusid vastavalt nende kasutamise eesmärgile. Tagatisega laenu puhul on kindlasti vaja tagatiseks oleva kinnisvara eksperthinnangut, see otsustab põhimõttelisel, kas ja kui palju ettevõttele laenu antakse. Enamik ettevõtetele mõeldu laenudest eeldab erineva aruandluse esitamist, mille läbi vaatamine võtab tavaliselt pisut kauem aega, kui tagatisega eraisiku laenu puhul. Pole vahet, kas oled suur- või väikeettevõtja, lahenduse probleemile leiad meie juures alati. Laenu otsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval.

Laen ettevõttele | Intress alates 12% a. kuni 20 a. - OPA.

. Ettevõte väljastab lühiajalist ja pikaajalist väikelaenu. Olge valmis laenufirmale esitama oma ettevõtte bilanssi, majandusaasta aruannet või mistahes muud vajalikku dokumenti. Kontorid asuvad nii Tallinnas, Tartus, Narvas kui ka Pärnus

Märkused