Laen smsiga, laenud ilma tõendita

Logi lihtsalt sisse meie kodulehel olevasse iseteeninduskeskkonda ja täida taotlus. Pea meeles, et selleks on siiski tarvis kehtivat dokumenti. Laenulimiit on paindlik ja mugav laenuteenus. Lisaks on kindel tagasimakse kuupäev minimaalsele kuumaksele, kuid igal ajal võib laenulimiiti rohkem tagasi maksta. Määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta. Täidame sinu unistused! Kindlasti on sinul erinevad salasoovid ja unistused, mille täitmist lükkavad edasi erinevad põhjused. Krediidi kulukuse maar, firma investeerimis firmad. Juhul, kui eelnevalt nimetatud variandid pole Sulle sobivad, siis saad ennast tuvastada ka lähimas postkontoris. Selleks pead sa lihtsalt logima sisse oma iseteenindusse kasutades isikukoodi ja pin-koodi. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt kliendi maksevõimele. Meie soovitame võimalusel tasuda rohkem, kui arvel näidatud miinimumsumma – sellisel juhul maksate kokkuvõttes vähem intressi ning laenulimiidi kontol on rohkem vaba limiiti, mida ootamatute olukordade puhul edaspidi kasutada.

Iseteenindusest saad kiire ja mugava ülevaate, kui palju on sul hetkel limiiti kasutusel, kui palju on vaba raha, millal on arve maksmise tähtaeg ning samuti saab seal arvet vaadata ning vajadusel kontaktandmeid muuta. Ferratum Bank on vastutustundlik laenaja ja seetõttu ei väljasta me laenusid klientidele, kellel on avatud maksehäired. Juhul, kui kliendil on eelmised kohustused likvideeritud ning maksehäired on lõpetatud, siis koostame peale uue laenutaotluse saatmist uue laenuanalüüsi. See on paindlik ja mugav laenutoode. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga.

Laen -

. Peale taotluse saatmist on sul vaja ennast identifitseerida – seda on võimalik teha nii ID-kaardi või Mobiil-ID abiga. Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Laen smsiga, laenud ilma tõendita. Laen smsiga, laenud ilma tõendita. Juhul, kui sul on kõik kasutusel olev summa tagasi makstud, siis jääb sinu laenulimiidi konto endiselt avatuks ning sa saad sealt lisaraha välja võtta igal ajal, mil vaid soovid. Juhul, kui selleks põhjuseks on enamasti raha ja selle olemasolu, siis tasub kaaluda Ferratumi laenu taotlemist. Tutvuge finantsteenustega, mida soovitavad meie kliendid. Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Nende kõigi põhimõte on üks – sul on kindlaks määratud limiit, mille piires lisaraha kasutada. Lõunakeskuse laenu nõustajad, smskiirlaen. Sellel on erinevaid nimesid – krediidikonto, krediidilimiit, laenulimiit. Me määrame igale kliendile personaalse limiidi – limiidi määramisel on abiks personaalne laenuanalüüs enne laenuotsuse tegemist

Märkused