Laenud firmadele, laen ilma sissetulekuta

Ärilaenu saamiseks tuleb esitada ettevõtte bilanss ja konto väljavõte ning täita ära avaldus. Otsides keskmise pikkusega laenu oma põhivara või käibekapitali investeeringuteks on üheks võimalikuks valikuks Capitalia ärilaen, mis on loodud väiksematele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Paljud neist on välja töötanud erinevaid ettevõttele suunatud väikelaenusid vastavalt nende kasutamise eesmärgile. Olge valmis laenufirmale esitama oma ettevõtte bilanssi, majandusaasta aruannet või mistahes muud vajalikku dokumenti. Ettevõte väljastab lühiajalist ja pikaajalist väikelaenu.

Enne kui lähete laenu üldse taotlema tasuks need dokumendid valmis panna ja ise kriitilise pilguga üle vaadata. Ärilaenu pakub järjest enam laenufirmasid ja pankasid. Lühiajaline on käibekapitalilaen, millega on hea rahastada konkreetset projekti. Enamik ettevõtetele mõeldu laenudest eeldab erineva aruandluse esitamist, mille läbi vaatamine võtab tavaliselt pisut kauem aega, kui tagatisega eraisiku laenu puhul. Tagatisega laenu puhul on kindlasti vaja tagatiseks oleva kinnisvara eksperthinnangut, see otsustab põhimõttelisel, kas ja kui palju ettevõttele laenu antakse. Lisaks võimaldab Ärilaen.ee laenu tagasi maksta vaba graafiku alusel. Ettevõtte väikelaenude puhul on positiivne asjaolu, et enamikul juhtudest saate ise valida, kuidas te seda tagasi maksate, kas siis fikseeritud maksetena või vabagraafiku alusel, see võimaldab laenu põhiosa vabamalt kasutada.

Tagatiseta väikelaen kuni 10000 euroni igaks otstarbeks.

. Laenutaotlused, laen auto tagatisel. Näiteks on võimalik laenu võtta investeeringuteks või projektide rahastamiseks, sellist võimalust pakub Ärilaen.ee. Kui olete mõelnud oma ettevõttele kinnisvara soetada, käibekapitali suurendada või on teil hoopis mitu projekti, mis vajaksid rahastamist võite ärilaenu saamiseks Hüpoteeklaenu poole pöörduda. Laenud firmadele, laen ilma sissetulekuta. Põhivarasse investeerimisel oleks mõistlik mõelda pikaajalise väikelaenu peale, sest see on loodud spetsiaalselt ettevõtte laiendamiseks. Kui teile meeldib laenu võtmisel valida, siis võite kaaluda ärilaenu võtmist Krediidipangast

Märkused