Lemmikloomakindlustus kaitseb su sõbrakest

Sõltuvalt Sinu If Plus tasemest kehtivad Sulle boonusena mitmed täiendavad kindlustuskaitsed nii kodukindlustusele, kaskokindlustusele, reisikindlustusele kui ka õnnetusjuhtumikindlustusele.Järgnevalt toome ülevaate If Plusiga saadavatest boonuskaitsetest. Boonuskaitse kehtib vastavalt selles piirkonnas, kus Sinu kasko või reisikindlustuse leping. Viivus.ee laenud, võlgade refinantseerimine. Hüvitamisele kuulub ainult pileti soetamismaksumus, majutus- ja transpordikulusid ei hüvitata.

Esileht > Erakliendile > Kaskokindlustus > ERGO Autoabi; ERGO Autoabi Kui sõlmid kaskokindlustuse lepingu ERGOs, siis võid olla kindel, et saad ootamatus. Boonusprogramm Rohkem kindlustust, rohkem boonuseid! Aitame tõsta meelerahu – Sinu päralt on boonuskaitsed, väiksem omavastutus ja soodsam hind..

If Kindlustus - Boonusprogramm

. Kiir laen 0, laenud ja liisingud. If Kindlustus pakub: liikuskindlustus, reisikindlustus, kaskokindlustus, kodukindlustus, õnnetusjuhtumikindlustus ja lemmikloomakindlustus.

ERGO Autoabi | ERGO kindlustus

. Laen auto tagatisel Tartus, kõige lihtsam laenu saada. Lemmikloomakindlustus kaitseb su sõbrakest. Kindlustusjuhtumiks on liiklusõnnetus, kus kaassõitja saab surma või püsivaid vigastusi. Kindlustuse kalkulaator. Liikluskindlustus, kaskokindlustus, kodukindlustus, reisikindlustus, lemmikloomakindlustus. Kindlustus internetis.

Märkused