Mis saab siis, kui laenu ära ei maksa?

Kiirlaen ilma intressita, laen pensionäridele. Meie inimesed on omandanud oma kogemused Eesti juhtivates advokaadibüroodes või avalikus sektoris. Kiirlaen on mõeldud inimesele, kes soovib väiksemat laenusummat lühiajaliselt, et tasuda hädapäraste ootamatute kulutuste eest. Laenuperiood on tavapäraselt kuni viie aasta pikkune. Tegemist on igapäevase teenusega, mille asjakohane tarbimine aitab vältida suuremaid probleeme ja muresid nii äritegevuses kui eraelus.. Viimasel juhul saab kliendist liisinguperioodi lõpul sõiduki omanik. Krediidikonto & Laenukonto Krediidikonto ja laenukonto pakkumised on mõeldud ettenägelikele inimestele, kes teavad, et võivad tulevikus soovida saada laenu ning kui see hetk käes on, siis võimalikult ruttu. Avades kohe tasuta laenukonto või krediidikonto, on sul hiljem üks mure vähem. Auto ostmiseks kõlbab igasugune väikelaen või tarbimislaen, aga ka spetsiaalselt sõiduki soetamiseks mõeldud autolaen mõnelt krediidipakkujalt. aasta alguses eesmärgi ja sihiga pakkuda kliendile paindlikku ja personaalselt õigusteenust. Meie meeskonnaliikmetel on pikaajaline kogemus tehingute nõustamisel ning keerukates kohtuvaidlustes nii avaliku kui eraõiguse valdkonnas. Refinantseerimine Refinantseerimist kasutatakse olukorras, kus on mõistlik üks või mitu kõrgema intressiga laenu asendada uue odavama laenuga mõne soodsama krediidiasutuse kaudu. Pangalaenud Pea et kõik suuremad ja väiksemad pangad pakuvad eraisikutele raha laenamise võimalust. Neid laene pakutakse väga erinevatel tingimustel. Väärtustades kliendi aega ning olemaks osutavate teenuste pakkumisel võimalikult efektiivsed, teeme tihedat koostööd teiste siduserialade spetsialistidega nagu notarid, kohtutäiturid, raamatupidajad, audiitorid, patendivolinikud jne. Järelmaksu abil on võimalik kauba või teenuse eest tasuda pikema perioodi vältel väiksemate osade kaupa, et ei peaks maksmise hetkel korraga suurt summat kohe letti panema. Esimesel juhul tuleb sõiduk pärast lepingu lõppemist liisingufirmale tagastada. Ärilaenud on mõeldud ettevõtlusega seotud investeeringuteks. Tarbimislaenud Tarbimislaen on igasugune finantstoode, mis on mõeldud suuremate planeeritud ostude rahastamiseks.

Perekonnaõigus -

. Täpsema ülevaate meie tegevusaladest saab siit. Tarbijakrediidile spetsialiseerunud pankadest võiks ära mainida kolm suuremat: Inbank, Bigbank ja TF Bank. Mis saab siis, kui laenu ära ei maksa.

Kinnisvarauudised -

. Autoliisingud Autoliising on finantseering uue või kasutatud sõiduki soetamiseks. Koostöös kliendiga töötame välja vajalikud ning kliendi huve arvestavad lahendused ühes selgete ja kiirete vastustega.

Kuigi asutatud advokaadibüroo on noor, siis meie meeskonnaliikmete kogemused klientide nõustamisel on oluliselt pikemad. Väikese ja keskmise laenusumma juures pole mõtet oma varaga asjatult riskida. Soovime selgelt eristuda valides hoolikalt oma kliente ning pakkudes kliendile sisulist väärtust kvaliteetse õigusteenuse näol. Autolaen jaguneb kaheks: laen auto ostuks & laen auto tagatisel. Liisingu puhul eristatakse kasutusrenti ning kapitalirenti. Meie peamisteks klientideks on kohalikud ja rahvusvahelised ettevõtted ja eraisikud, samuti ka riigi- ning kohaliku omavalitsuse asutused. Oma senistele ja tulevastele võimalikele klientidele soovime eelkõige rõhutada, et õigusabi ei ole elitaarne teenus, mis on kättesaamatu. Nende laenutoodete abil on sul hädavajalik rahasumma nõudluse korral alati käeulatuses. Eesmärgiks on langetada olemasolevate laenudega seotud kulutusi. Väikelaenud Väikelaen on laiaotstarbeline laen, mida võib kasutada vastavalt vajadusele. Pidades tähtsaks kliendile kasulikku lähenemist, soovime välistada kliendile mittevajalike teenuste müümise ning oleme oma seisukohades ausad. Laenude liigid Tagatiseta laen võimaldab kliendil laenata raha laenule tagatist seadmata. Oma tegevuses oleme eelkõige orienteeritud kohase tulemuse saavutamisele, milleni viivad meie meeskonnaliikmete tahtekindlus, kompetentsus ja kogemused.

Notarite Koda / Hoonestusõigusest

Märkused