Laenu võtmine Monefitist

Monefit kuulub rohkem kui 10 aastase kogemusega rahvusvahelisse finantstehnoloogia gruppi Creditstar Group.  

Nagu finantstehnoloogia gruppi kuuluvast ettevõttest oodata võib, on Monefiti puhul tegu väga digitaalse ettevõttega. Nad lähtuvad oma teenuste pakkumisel sellest, et inimesed on harjunud ka finantsasju veebi vahendusel korraldama ja ilma tungiva vajaduseta keegi pangakontorit ei külasta. 

Modernsed ja mugavad lahendused on kaasaegse elu lahutamatu osa ning nende tehnoloogia on siinkohal abiks, et ka laenude taotlemine lihtsamini tehtuks saada. Monefit pakub oma sõnul sõltumatust ülereguleeritud pangandussüsteemist ja vabadust teha oma finantsotsuseid täpselt nii ja siis, kui seda õigeks pead. 

monefit

Mis teenuseid Monefit pakub?

Monefit keskendub krediidikonto ehk nn personaalse krediidiliini pakkumisele ning seda kasutajasõbralikult ja lihtsalt. Nende teenus on tänu oma mugavusele ja kiirusele justkui sinu mobiilne rahakott juhuks, kui ootamatult rahalisi vahendeid napib. Sellega on nende krediidikonto alternatiiv kiirlaenule ja SMS laenule.  

Millised on Monefit laenutingimused?

Monefitist on võimalik saada krediiti alates 50 € kuni 10 000 € ulatuses, mis on täiesti arvestatav väikelaenu summa. Laenatud summa tagasimaksmise periood oleneb krediidisumma suurusest. Sõltuvalt kasutusse võetud summa suurusest korrigeerib minimaalsete kuumaksete graafik automaatselt tagasimakse perioodi pikkust sellisel moel, et igakuised maksed oleksid alati taskukohases proportsioonis krediidikohustuste jäägiga. Kuid alati võib ka varem kasutuses oleva krediidi tagasi maksta. 

Kogu protsess on lihtne ja mugav, kuid peab arvestama, et nende poolt fikseeritud intressimäär on 43,20 % aastas. Samas, Monefit krediidikonto avamine ja selle omamine ilma kasutusel oleva krediidisummata on tasuta, mingeid haldustasusid ei rakendata. 

Tasub ära märkida, et krediidiliini kasutusele võetud maht vabaneb kuumaksetes sisalduva krediidi põhiosa võrra pärast iga kuumakse tasumist. Nii on lihtne seda krediidikontot vajadusel korduvalt kasutada.  

Millised on eeldused Monefitist laenu saamiseks?

Krediidiliini ehk nö konto avamiseks pead olema Eesti vabariigi kodanik või omama Eestis alalist elamisluba. Ühtlasi pead olema vähemalt 18-aastane. Kui soovid taotleda krediidi kasutamist, kontrollitakse lisaks, et sul ei ole maksehäireregistris avatud maksehäireid. Esmakordse taotluse puhul pead sooritama digitaalse isikutuvastuse või allkirjastama isikutuvastusankeedi Monefiti ID-punktis – kas Omniva (Eesti Post) kontorites või Monefit Estonia OÜ esinduses. 

Kuidas toimub laenu taotlemine?

Esmakordselt Monefitist krediiti taotledes tuleb sul luua endale konto, läbida isikutuvastus ning krediidivõimekuse kontroll. Viimase käigus määratakse sinu personaalne krediidi maht ehk kui suure summa laenata saad. Juhul, kui sinu krediidiliini personaalseks mahuks ei ole kohe alguses maksimaalne 10 000 € , siis ei tasu seda varianti kohe kõrvale jätta. Korrektse maksekäitumise ja kehtivate kohustuste täieliku tasumise korral suurendatakse ka sinu krediidiliini summat.  

Kui esimesel korral on krediidi taotlemine õnnestunud, siis edaspidi on see veelgi lihtsam. Järgmise taotluse esitamisega läheb aega vaid mõni minut. Sul on võimalik taotleda kasutuses olevale summale juurde lisasummat või täita taotlus pärast seda, kui eelmised kohustused on täielikult tasutud. 

Positiivse krediidiotsuse korral kantakse raha sinu kontole üldjuhul 15 minuti jooksul.  

Kas on võimalik laenu ennetähtaegselt tagastada?

Saad ise paindlikult valida, kas soovid kasutuses olevat krediidi tagasi maksta graafiku järgsete minimaalsete kuumaksetega, minimaalsetest maksetest suuremate maksetega või korraga kogumahus tasudes. Kui leiad, et saad kasutusse võetud summa algsest maksegraafikust kiiremini tagasi maksta, on tulemuseks ka väiksem tasu. Monefiti teenuse puhul maksad krediiditasu ainult selle perioodi eest, kui krediidisumma on sinu valduses. 

Monefit on läbi ja lõhki digitaalne finantsteenus ning alternatiiv kiirlaenudele ja SMS laenudele. Krediidi taotlemine on tehtud tänu tehnoloogiale väga lihtsaks ja kasutajasõbralikuks.  

Laenu võtmine ei tohiks olla läbi mõtlemata. Tutvu lähemalt ka teiste laenupakkujate laenudega ja nende tingimustega Biginkasso lehelt – aitame leida kõige soodsama laenu, mis vastab Sinu soovidele ja tingimustele. Biginkasso aitab leida Eesti kõige soodsama kiirlaenu, väikelaenu, tarbimislaenu või muu.