Oma raha, raha kiirelt

Kui Sul on pakkumine mobiilipangas juba olemas, saad kohe lepingu sõlmida ja raha kontole. Sama turvaline kui internetipank Mobiilipangas saad ise seadistada, kas kontojäägi ja maksete tegemiseks peab sisse logima või mitte.

Varuosad Netist |

.

Teavitused on tasuta ja nende aktiveerimiseks logi mobiilipanka. Põhja laenu ja hoiuühistu, laen ilma avalduseta. Muus osas on selle turvalisus sama nagu internetipangal. Tutvuge teenuste tingimustega ja vajadusel konsulteerige spetsialistiga.

LHV

. eluaastast Mobiilipank ärikliendile Ärikliendina saad mugavalt makseid teha ja kinnitada ühte või mitut ettevalmistatud makset korraga. Oma raha, raha kiirelt. Mobiilipanga kaudu leiad hõlpsasti lähima panga esinduse või sularaha sisse-ja väljamakseautomaadid. Muuhulgas saab ta võimaluse mugavalt jälgida oma kontojääki mobiilipanga kaudu. Mobiilipangas muudad kaardi limiite sekundiga. Kõige mugavam ja turvalisem on mobiilipanka kasutada Smart-ID-ga. Lisaks saad ka ise oma mobiilipangas jälgida lapse kontojääki ja vajadusel äpi kaudu talle kiirelt raha kanda. Lisaks saab ka viipemakse võimalust mobiilipangas sisse ja välja lülitada. Soovi korral saad sealsamas kohe ka lepingu sõlmida.. Seal saad valida, missuguseid teavitusi soovid ja neid ka vajadusel välja lülitada. Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Hoia koos oma lapsega rahaasjadel silma peal Avades lapsele digikanalid, saad aidata kaasa sellele, et laps õpib varakult elektroonilist raha kasutama. Kaupmehena saad ühendada uuendusliku nutiterminali mobiilipangaga.

RAHA AUTO EEST - AUTODE KOKKUOST PARIMA HINNAGA

. Nutiterminal on uut tüüpi makseterminal, mida saab ühendada nutitelefoni ja tahvelarvutiga ning selle abil kaardimakseid vastu võtta. Ettevõtte kulutuste ja rahalise seisu kontrollimiseks saad vaadata kontojääki, viimaseid laekumisi ja broneeringuid

Märkused