Osaline refinantseerimine, laenud ilma taustauuringata

Luuletused - osaline iseendaga

. Kiirlaen töötule, veikelaenud.

Avarsus - Ole osaline oma õnneloos

. Sa põeta mind siin."Ja lahkusid velled. see on tõega pikk.Kolm pakki ostsin. Võta kingad jalast, üle uksepakuastu endasseja ütle „TERE!“Põika igasse susiseilmajakku,ristle läbi närvide ja vere.Kuskil seal on hing, kas täis või tühi.Uuri, milles asi. Ole toeks.Ta ju ootas, et ka peale pühikeegi lähedanehinge poeks. Puhka.„Tead, Sinuga on kõik nii imehea,“Sa õhkad. „Kullakene,“ hingan ühes.„Ma väga vara lahkuma ei pea.“Leek sööstab laotusesse, haake tehes.„.kuid hommikul pean jõudma bussile.“Jah, kohustused. poole kümneks tööle.Ma lubasin ju reedel bossile.“Oh jäta, kallis. Sinuraha24.ee, kiirlaenud 1000 ilma väljavõtteta. Endised ajadon talletand toonane riigikontroll.Nad elasid hästi – nii lapsed kui isa,sest sõdade vahele sigines paus.Seal kuningas tundis: aeg aastaid ei lisaja kõneles poistega.

Bazinga Ilusalong - Bazinga Ilusalong

. Kui mitu korda lahvatanud oled, et kõik me kokkusaamised on vead,et aeg on kustutada virvatuled:on kirja saand romaani viimsed read. SA EI TEA, KUHU OLED TEEL Sa ei tea, kuhu oled teel.Värskeid radu su ettevihm pesi.Kohver pakitud. Kord kuningas elas ja tal olid pojad.Kolm, just nagu kohus ja noorim neist loll.Ei, see pole muinasjutt. Kõik läks naabri seale.Saad aru, poes ei ole enam toit!Üks tobe toidulisand teise kõrval!Ja hinnad - tänan väga!“ „OLE VAIT!!“Koit roosa triibu tõmbab taevaserval. Osaline refinantseerimine, laenud ilma taustauuringata. Ei armasta.Tule iseenda pärast.Tule minu pärast ka.Tule, seisa, istu, lama,olgu august või veel mai.Tule ära unustama,mille pärast tuldud sai.Tule. Kui mitu korda uinunud Sa oledja ärganud, mu nime maitse suus.Kui mitu korda Sulle öelda tuleb,et armideta pole armastus. Kingime end ööle!„.et lepingud on laual pool üksteist.Ja lõunast meie pesupoes on ale.“Kask kumab läbi kuldseist sädemeist.End nihutan Su suule lähemale.„See jogurtireklaam on nõme trikk.Ma maitsesin, no okse ajab peale.Ja järelmaitse. Või veel!Teie tuleku eelma ei maga.Teemüra akende tagalubab-ei luba teid.Loen mõttes minuteid.Vaatan kriipspeenikest kuud.Kui olete möödunud,loon Sinusttänaseööpunaselaulu.

Sisse kutsub suvesüle,lävel tulijat kui näeb:„Tule, kui sa oled üle.Tule, kui Sind puudu jääb.Tule enne. Andsid.Jalad vaevalt koju kandsid.Sääskedest said liblikad. See, kuidas meie vahel tekib vaakumja kuis kõik halb siis hetkega on hea;see, kuidas Sa mu haaretesse haakud,ei lase koost meid lahti veel niipea. Kord häirib Sind mu läheduses keegi.Kord lahusoldud aeg toob rahutust.Kuid mis veel rohkem näitaks, kui need leegid,me suhte tulisust ja mahukust. Kirjutan üles, et ei peaks kunagi, kui taas tarvis, mäluavarustes ekslema. Riho err kiirlaen, laenu eraisikutelt. Kes läände, kes itta.Ja noorim jäi koju, kuis juhatatud.Siibrit tühjendas, lauale arstimeid rittata apteegist tassis ja mis kõike muud.Kuni saabusid vennad.

Kodu - Kodu | E-pood

. Transporttööline kööki Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, J

Märkused