Põhjused, miks teleri vaatamine muudab sind vaesemaks

Millal võib paksuks minemises süüdistada hormoone? - Tervis

. Kui istud hommikul maja ette pargitud autosse, veedad terve päeva kontoris ning õhtuti sisustad oma vaba aja teleri ees, siis tõenäoliselt ei anna isegi tervislik toitumine soovitud tulemust. Palk ja laen, klienditeenindus Monetti.ee. Äkki sööb su aja ära just televiisor. Seepärast on võimalik, et sõltuvus võib tekkida absoluutselt kõigest, mis vähegi toodab dopamiini.Teleka vaatamine võimaldab astuda kaugemale oma igapäevamuredest. Üksikasjalik - lühike laenulepingu vorm. Kui teha midagi nauditavat, toodab aju dopamiini, mis on nagu keha looduslik auhind selle eest, et sa teed midagi meeldivat. Kui sa oled kunagi kurtnud, et sul pole piisavalt palju aega, on põhjus võib-olla hoopis mujal. Kui pole midagi produktiivset teha, siis hakatakse lihtsalt olesklema. Ava oma isiklik ettevõte või alusta blogi kirjutamist.

Su mõistus ütleks nagu kehale: “hei, see, mida sa teed, on hea – tee seda edasi!”Tulemuseks on narkootilisele ainetele sarnane efekt – sinu keha soovib dopamiini aina rohkem toota, seega sa vaatad saateid edasi. Tervislik toitumine ei pea olema igav, mitmesugused täiendavad köögitarvikud võimaldavad palju rohkem improviseerida ja valmistada tervislikust toorainest maitsvaid toite.On juhtumeid, mil tervislik toitumine ei anna soovitud tulemusi. Sel viisil aeglustub Sinu ainevahetus ja keha hakkab koguma toiduvarusid, mille tulemusel märkad varsti muutusi ka peeglist. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Õige toitumine, treenimine ja unerežiim aitavad lõpuks saavutada just seda, mida soovid!. Ära lase sõltuvusel juhtida oma elu – juhi seda ise ning pürgi sihikindlalt parema elu suunas. Põhjused, miks teleri vaatamine muudab sind vaesemaks. Sinu keha ei kavatse keelata mõnu. Täida oma elu sihi poole pürgimisega, mitte televiisori vaatamisega.Leia alternatiive teleka vaatamisele. Kasuta teleka vaatamisele kuluvat aega millegi kasuliku jaoks. Nii aitavad telesaated leevendada stressi ning samas on võimalik teiste inimestega paremini end ühendada. Viimaseid peaksid sööma rohkem päeva esimeses pooles, vastasel juhul ei kuluta keha neid päeva jooksul ära ning muudab ekstrarasvaks. Liikudes põletad rohkem kaloreid ja nende defitsiidi tulemusena hakkab kaal langema, seetõttu peaksid kindlasti ka oma liikumisharjumustel silma peal hoidma.Kindlasti ei ole vabandus see, et jõusaali minekuks ei leidu aega. Me samastume tegelaskujudega ja tunneme nagu oleksime osa nende maailmast. Sinu elu siht võib olla misiganes – leia endale produktiivne siht ja suund ning pürgi selle suunas. Selle asemel, et minna kööki ja teha midagi tervislikku süüa, imetleme me kokandussaateid. Sel puhul tuleks üle vaadata oma igapäevased liikumisharjumused. Selle asemel, et südaööni telesaateid vaadata, pane televiisor varakult kinni ja maga pisut kauem, et hommikul värskelt ärgata.Sea endale elus siht. Tihti lohistatakse end läbi elu lihtsalt seetõttu, et elul pole missiooni, pole suunda. Enne, kui sa arugi saad, oled asendanud televiisori maniakaalse jälgimise millegi kasulikuga, mis toodab sulle pidevalt raha juurde.Samuti võid näiteks tegeleda mõne hobiga, mis saaks su rahalist järge parandada.

Kaalulangetamise lõks: miks kaal ei lange? | Õhtuleht

. Televisioon on muutunud kultuslikuks ja niivõrd mõjukaks meie eludes, et enamus inimesi ei kujuta ette elu ilma teleka vaatamiseta. Kui otsustad oma menüüd muuta, tuleks lisada rohkem köögivilju ning veenduda, et saad toiduga kätte vajalikul hulgal rasvu, valke ja süsivesikuid. Näiteks võid sa kulutada aega uute oskuste omandamisele ja seejärel kasutada oskuseid lisaraha teenimiseks. Seega, kui tunned, et teed kõike õigesti, siis ei tohiks muretseda sellepärast, millises seisus Sinu keha hetkel on. Üksnes televiisori vaatamisele. Kirjuta näiteks märkmikusse üles täpsed kellaajad, mil vaatad telekat ning hakka seda aega järjest vähendama. Lihtsamaid harjutusi saab alati ka kodus teha, piisab sellest, kui on olemas spetsiaalne spordimatt või muud tarvikud. Nii et peaksid selle meetodi kiiresti unustama.

Märkused