Rahaprobleemid

Ei meenu, et ühelgi tähemärgil oleks ajaloos kunagi nii sitasti läinud kui Kaladel uuel aastal läheb. juuli Vähke ootab uuel aastal ees nulliring armuasjades. Tshakrate avamine võib aidata Kalasid päästa eesootavatest õudustest ja piinadest. Kuna Neitsidel on tshakrad kinni, siis on selge ka see, et miks neid tabab suur ebaõnn sportimisel. Tähed näitavad, et need Lõvid, kellel on kinnisvara, jäävad sellest ilma kas läbi maavärina või võlgade tõttu. Kui Vähid tulevad vastuvõtule, siis saavad nad täpselt teada, miks ja millal nad oma suhetest ilma jäävad. Ilusat uut aastat teile, Kalad ja jumal ja tähed teid hoidku!. Näeme novembrikuus puuõõnes kui te sinna mahute. Laen ilma postkontorita, laenukindlustus. Need, kes ei lähe, hakkavad niisama segast peksma, tänaval endamisi kõva häälega rääkima ja vastutulijatelt pidevalt teed Rooma küsima. oktoober Kaaludel on ees äärmiselt raske vaimne aasta. Amburid on üliemotsionaalsed terve uue aasta - nad võivad lambist ühel hetkel nutta, siis naerda, siis karjuda inimeste peale ja siis omaette kössis maas vedeleda, ja kõike seda eelnevat ainult sellepärast, et Rimi kassamüüja küsis, kas kliendikaarti on kaasas. Aidata ma muidugi ei saa aga saan selgitada olukorda ja see on tähtsamgi. Tähed näitavad, et Ambureid tabab uuel aastal tõeline emotsioonide virvarr, mis mitte ei ainult ei sega igapäevast normaalset funktsioneerimist, vaid võib vahel lausa halvata selle. Aidata ma Kaksikuid muidugi ei saa, sest ma pole imetegija, kuigi ma ise nii arvan, aga vähemalt saavad Sõnnid südamerahu, et just täpselt mis põhjusel töö kaotus ees ootab neid. Enamik neist lähevad lolliks ja muutuvad nö kapsaks. jaanuar Kaljukitsesid ootab ees väga hull äriaasta. Tähed näitavad, et Veevalajad võivad uuel aastal süüa kas vähe, mitte midagi, väga palju - ei ole vahet - paksuks lähevad nad niikuinii, sest tähed näevad nii ette. Koledatel ja paksudel Vähkidel pole mõtet minu vastuvõtule tulla, sest nende armuasjade feilimine on ju ilmselge. Vastuvõtul avan ma Amburite tshakrad ja nad küll ei pääse kogu sellest emotsioonide jamast aga vähemalt nad ise saavad aru, kui hull aasta ees tulemas on. Näeme veebruaris puuõõnes. Mõnede Kaalude ees ootavad vaimsed probleemid võivad olla küll pisut väiksema ulatusega aga pole vahet - hull on hull.

Mul oli plaanis pühendada terve detsembrikuu Kalade tshakrate avamisele aga kuna detsembrikuu on külm kuu, siis võib terve kuu puuõõnes kükitamine mõjuda minu tervisele ja seda ma ei soovi. Tähed näitavad, et kõiki need Neitsisid, kes soovivad ka uuel aastal end vormis hoida ja trenni teha, tabavad päris kindlasti väga suured ja ulatuslikud vigastused. Et selles asjas selgust saada, siis tuleks Lõvidel tulla minu vastuvõtule mais, mille ma pühendan ainult Lõvide tshakrate avamisele. Aga pole vaja muretseda, sellele on lahendus olemas. Ei tule meelde, et mõnda tähemärki oleks oodanud niivõrd kehva ja halb aasta kõiges selles, mis puudutab kinnisvara. Kuna Vähkide tshakrad on kinni, siis kobab ta ka pimeduses oma armuasjades. Tähed näitavad, et kõiki Kaalusid tabavad uuel aastal äärmiselt sügavad ja pikkade tagajärgedega vaimsed probleemid. Aidata ma neid nende tüseduse tõusuga ei saa aga vähemalt saabub Veevalajate lõhkemise äärel olevatesse südametesse rahu, et varsti see söömine lõpeb. Vastuvõtule tulles avan ma need ja siis saavad Sõnnid ka täpselt teada, miks tal tuleval aastal rahaasjades nii halvasti läheb. Et neis selgust saada, siis tuleks Vähkidel tulla minu vastuvõtule aprillis, mille ma pühendan ainult Kaksikutele ja nende tshakrate avamisele. Võib öelda, et enamik Kaalusid läheb lihtlabaselt lolliks vaimselt uuel aastal. Aga ilusatele Vähkidele räägin ma hea meelega, miks asjad neil pekki lähevad armuasjades. Kaladel tasub lugeda läbi kõikide teiste tähemärkide tekstid, et aru saada, kui hull nende aasta tuleb. november Skorpioneid tabab uuel aastal erakordselt suur seksipõud. Aga pole vaja muret tunda, lahendus on olemas. Kuna Sõnni tshakrad on kinni, siis on kinni ka tema elu rahakraanid. Ei meenu, et ühelgi teisel tähemärgil oleks olnud nii emotsionaalne aasta tulekul kui Amburitel nüüd. Näeme augustikuus puuõõnes. Rahaprobleemid. See on ju ka tähtis teadmine. Tähed näitavad, et Kaksikud kaotavad oma töö. Vastuvõtule tuleks Skorpionidel tulla augustis, mille ma pühendan ainult neile ja nende tshakrate avamisele. Et neis asjus selgust saada, siis tuleks kõigil Kaaludel tulla minu vastuvõtule juulis, mille ma pühendan ainult Kaalude tshakrate avamisele. Aidata ma muidugi ei saa aga vähemalt saabub siis Lõvidele südamerahu, et miks nad oma kodust ilma jäävad ja see on ju ka oluline. Kui Neitsid tulevad oma spordiprobleeme mulle kurtma, siis aidata ma neid muidugi ei saa, sest spordijumala vastu ei saa aga vähemalt saan täpselt ära näidata, et kellele kukub varba peale sangpomm ja kes võib rinnust leida oda. Põud ja kõrb on märksõnad, mis Skorpionide seksielus ootamas on. Ja pankrot päris kindlasti tuleb.

VAATA JA LOE SIIT TASUTA! Igor Mangi 2019. aasta horoskoop.

. Püüdku Skorpionid nii palju kui tahavad aga seksi nad uuel aastal ei saa. aga pole vaja muretseda, lahendus on olemas. Need Vähid, kes on uuel aastal üskikud, jäävadki üksikuks. Tähed näitavad lihtlabaselt, et Skorpionid uuel aastal keppi ei saa. Kui uuel aastal näete tänaval ringi veeremas väga suuri inimesi, kes võtavad enda alla terve kõnnitee, siis võib olla kindel, et tegemist on just Veevalajatega. Selle vastu võib võidelda dieetidega ja trennidega aga see teeb ainult asja hullemaks - Veevalajad lähevad lihtsalt veel paksemaks. Kõik otsused, mida ärijuhist Kaljukitsed uuel aastal teevad, tüürivad teda ainult pankroti poole. Kui Kaksikud tulevad vastuvõtule, siis saavad nad täpselt teada, miks ja millal nad oma töö kaotavad. Näeme oktoobrikuus puuõõnes. On selge, et Kaljukitsede äridega, äritsemistega ja ükskõik, mis kokkupuudutega mõne äriga on uuel aastal kaputt. On selge, et Kaksikud jäävad ilma oma tööst uuel aastal. Kuna Veevalajate tshakrad on erakordselt kinni, siis nende suu on tasakaaluks just hästi lahti. veebruar Veevalajaid ootavad suuremat sorti sekeldused toitumisega uuel aastal. Ei tule ette, et mõni tähemärk oleks kollektiivselt kunagi ajaloos läinud paksuks ühe aasta jooksul. Kui Lõvid tulevad vastuvõtule, siis saavad nad täpselt teada, kus, millal ja miks nad oma kinnisvarast ilma jäävad. Ei meenu, et mõnel tähemärgil oleks ees vaimselt nii keeruline aasta. Rahaprobleemid. Kalad lähevad uuel aastal paksuks, nad kaotavad oma ärid, nad sõidavad hunnikusse oma autod ja nende kinnisvara muutub kasutuskõlbmatuks, sest selle võtavad üle linna tungivad ja oma territooriumi laiendada soovivad mustlased ja hüaanid. Mõned võivad ju üritada aga kukuvad selles haledalt läbi. Ja lisaks ei mahu nad puuõõnde ära. Täielik kuiv aasta on tulemas. Need Skorpionid, kes üritavad tähti petta ja tegeleda ainult käsikiimlusega, võivad tabada veelgi suuremad kaotused - selle käigus võidakse murda näiteks oma riist. Tähed näitavad, et enamik Kaljukitsi, kes praegu omavad mingisugust äri, kaotavad selle uuel aastal kohe kindlasti. Just Veevalajatest sõltub ka see, kas kogu maailm jääb uuel aastal näljahätta, sest Veevalajad söövad kõik toidu ära või mitte - loodame, et aasta saab siiski ennem otsa kui Veevalajad kõik toidu ära jõuavad tarbida. Seega ainuke tähemärk, kelle tshakraid avades ma suudaksin nad päästa, jääb sellest ilma, sest külm on ja puuõõne vastuvõtt on kinni. Aga pole vaja muretseda, sellele on olemas lahendus! Kuna Jäära tshakrad on kinni ja seetõttu kepsutab ta praegu läbi elu nagu pime kits, siis tuleks tal tulla minu vastuvõtule jaanuaris, siis võtan ma vastu kõiki Jäärasid, kellel tshakrad kinni on.

Krimifilmi MUUL treiler. Kinodes 11. jaanuarist.

. Tulev aasta täidab kõik hullumajad just Kaalude tähemärgist pärit inimestega. Aidata ma muidugi ei saa aga vähemalt saavad Skorpionid muud moodi oma stressi leevendada koos minuga. Siis võivad mõned proovida osta seksi prostituutidelt aga need tunnevad ka Skorpionid juba kaugelt ära ja kätte ei anna. Selleks tulekski kõigil Veevalajatel tulla minu juurde vastuvõtule just novembrikuus, mille ma pühendan ainult Veevalajatele. Selleks tuleks Kaljukitsedel tulla minu juurde vastuvõtule oktoobris, mille ma pühendan ainult Kaljukitsedele.. Kui keegi uuel aastal tujutseb ja vahetab meeleolusid minutis kümme korda, siis on see Ambur. Kalad jäävad ilma oma suhetest ja käsikiimlusega tegeledes jäävad nad vahele politseile, ka oma kodus. august Lõvisid ootab uuel aastal ees ülisuured probleemid kinnisvaraga. Aidata ma rahaliselt Sõnne ei saa, vastupidi, ma võtan neilt just palju raha vastuvõtul aga vähemalt saavad Sõnnid teada, miks neil läheb rahaliselt nii halvasti uuel aastal. Ei mäleta, et mõnel tähemärgil oleks ees niivõrd kehv aasta selles osas, mis puutub sportimist ja treenimist. Lihtsalt öeldes - kõik Veevalajad lähevad ülipaksuks uuel aastal. aasta horoskoop täies mahus! Igor Mangi horoskoop on surnud. Kuna Amburite tunnetetshakrad on väga kinni, siis sellest ka taoline emotsioneerimine iga asja peale. Ei mäletagi, et mõnel tähemärgil oleks kunagi ees olnud niivõrd keeruline ja komplitseeritud eluaasta. Mõni Vähk võib ju punnitada ja pressida neid suhteid aga need pole siiski mõeldud kaua kestma. Püüan meenutada, kas mõnel tähemärgil on kunagi ajaloos läinud seksiga nii halvasti ja ei meenu. Abi nad suurt sellest ei saa aga vähemalt saavad nad ka minult mingisuguse negatiivse õppetunni, sest kui nad mulle vastuvõtu eest maksavad, siis ka see on äri ja ma jätan nende tshakrad avamata - jälle tüng Kaljukitse äriteemale. detsember Ambureid ootab ees uuel aastal erakordselt kehv aasta selles osas, mis puudutab tundeid. Kuna Skorpionidel on seksitshakrad ikka väga kinni, siis tuleks tulla minu vastuvõtule ja neis asjus selgus saada. Ei meenu, et ühelgi tähemärgil oleks ees nii kehva armuaasta kui see on tulemas Vähkidel. mai Sõnne ootavad uuel aastal suured, et mitte öelda ülisuured rahaprobleemid. aprill Jääral tuleb äärmiselt raske aasta. september Neitsisid ootab ees ülikehv spordiaasta ja kõik, mis sportimisega seotud. Ka kõik tavalised neitsid on oodatud vastuvõtule. Näeme septembrikuus puuõõnes. Mina elundeid parandada ei saa aga vähemalt saab Jäär teada, mis täpselt ta hauda viib tuleval aastal. Neid tabavad kõikvõimalikud ja võimatud õudused, mida tähed suudavad üldse ühele tähemärgile kokku keerata. juuni Kaksikutel tuleb äärmiselt äärmiselt keeruline tööaasta. Ei ole oluline, kas oled rahvasportlane, profisportlane või käid niisama jõusaalis vahel - kõik Neitsid on uuel aastal spordijumala põlu all. Kuna Kaaludel on tshakrad kinni, siis on selge ka see, miks vaimsed probleemid neile nii lihtsalt külge hakkavad

Märkused